Wiadomości z rynku

sobota
13 kwietnia 2024

To my przenosimy maszyny

19 lipca 2019

 

 

 

Od momentu powstania Ruger Expo Sp. z o.o. zajmujemy się obsługą stoisk targowych polegającą głównie na budowaniu stoiska, rozładunku, ustawieniu a następnie załadunku i wywozie eksponatów. Ale przecież dziś nie o tym... Relokacje maszyn! Tym zajmujemy się na codzień. Przenosimy zarówno pojedyncze maszyny i urządzenia jak i całe linie technologiczne oraz fabryki i zakłady produkcyjne. Opieramy się głównie na usługach przemysłu produkcyjnego, który jest nam doskonale znany. Bez doświadczenia, kwalifikacji jak również zaplecza sprzętowego nie bylibyśmy w stanie realizować zleceń naszych klientów. Każda usługa relokacji maszyny to szereg różnych działań. Często są to:
• montaż przyłączy i mediów,
• transport maszyn wewnątrz i na zewnątrz,
• transport międzyzakładowy,
• demontaż, montaż oraz transport ciężkich urządzeń,
• rozładunek maszyn,
• pozycjonowanie, podłączenie i uruchomienie maszyn,
• przenoszenie maszyn,
• złomowanie - deinstalacja maszyn i urządzeń,
• wykorzystanie wózków widłowych o nośności 10 ton.
W przypadku relokacji maszyn i przenoszenia produkcji profesjonalny demontaż jest na początku procesu w starej lokalizacji, jak łatwo można się domyślić. Nasi eksperci wiedzą, jak radzić sobie z wrażliwym sprzętem. Dlatego demontaż obejmuje nie tylko wywiezienie przenoszonego systemu, polega również na przeniesieniu wszystkich komponentów, rozdzieleniu mediów, skrupulatnym oznakowaniu i dokumentowaniu, ale również czyszczeniu i starannemu pakowaniu każdej części. Takie szczegóły sprawiają, że każdy kto nam zaufał ma pewność, że transport, a późniejsze odtworzenie całej linii produkcyjnej jest mniej czasochłonne, precyzyjne i wykonane w sposób profesjonalny. Specjalistyczny sprzęt, którym dysponujemy daje nam możliwości, dzięki którym nie boimy się żadnej relokacji. By stać się jeszcze bardziej niezależnymi wyposażyliśmy naszą firmę w lawetę. Zrezygnowaliśmy z usług zewnętrznych firm i w chwili obecnej nasze wózki widłowe i ładowarki teleskopowe oraz wiele innego sprzętu przewozimy sami w dogodnym dla nas i dla klienta terminie. Jesteśmy firmą wszechstronną, niezależną i realizujemy zlecenia kompleksowo. Pomagamy klientowi na każdym etapie zlecenia począwszy od formalności poprzez usługi przeładunkowe, magazynowania, przepakowywania na logistyce i spedycji kończąc. Dzięki własnej Agencji Celnej pomagamy firmom przygotować wszystkie niezbędne formalności związane z odprawą celną. Nasze biuro rachunkowe doradza w sprawach rachunkowych. Dzięki własnej spedycji dysponujemy pojazdami, które umożliwiają wykonanie praktycznie każdego transportu w Europie, a doświadczeni spedytorzy czuwają nad przebiegiem logistycznym naszego zlecenia. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba organizujemy przeładunki i magazynowania. Uzyskujemy pozwolenia na zamknięcia dróg oraz stref stojących pojazdów dźwigowych i transportowych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
Kontakt w sprawach relokacji:
Maciej Waliszewski
tel. 535 001 197,
e-mail: m.waliszewski@rugerexpo.com
Kontakt w sprawach targowych:
Monika Sadowska
tel. 503 057 906,
e-mail: m.sadowska@rugerexpo.com
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.