Wiadomości z rynku

poniedziałek
27 maja 2024

Pomorska Miss Scania już w sobotę

Tuningowane ciężarówki z dieslem i na gazie
6 września 2019

Laureat ubiegłorocznego konkursu „Pomorska Miss Scania” to Scania S 450 „Sin City”, należący do firmy Repiński Transport i Spedycja

Gdański oddział Scanii ugości setki fanów pojazdów ciężarowych tej marki już po raz 18. Kultowy zlot połączony z rodzinnym piknikiem z atrakcjami dla najmłodszych odbędzie się 7 września br. Impreza rozpoczyna się o godz. 12:00. Głównymi bohaterkami dnia będą oczywiście ciężarowe pojazdy marki Scania, których posiadacze każdego roku zaskakują nowymi efektownymi grafikami, unikalnym tuningiem i dodatkami. Zwieńczeniem dnia będzie konkurs na najładniejszy pojazd Scania. Do tej pory uczestnicy rywalizowali w czterech kategoriach, jednak w tym roku organizatorzy przygotowali coś wyjątkowego.

Nowe kategorie

Tradycyjnie o przyznaniu głównej nagrody i tytułu Pomorskiej Miss Scania zadecyduje jury składające się z przedstawicieli branżowych magazynów prasowych i kierownictwa oddziału Scanii w Gdańsku. Kolejne trofea do zdobycia podczas konkursu, to Pomorska Miss Scania Publiczności, przyznawane przez gości odwiedzających imprezę, Nagroda Dyrektora gdańskiego oddziału Scanii oraz Pomorska Miss Scania Weteran Szos, dla najlepiej utrzymanych pojazdów wyprodukowanych przed 1990 r. W tym roku konkurs został wzbogacono o nowe kategorie. W związku z rosnącą popularnością pojazdów napędzanych alternatywnymi źródłami energii, właściciele Scanii z napędem gazowym, będą mogli ubiegać się o tytuł Pomorskiej Miss Scania LNG. Dodatkowo z okazji wyjątkowego jubileuszu 50-lecia Scania V8 oceniane będą również pojazdy z silnikiem V8 w kategorii Miss V8.

Impreza dla wszystkich

Na odwiedzających Pomorską Miss Scania czeka wiele atrakcji: koncerty, konkursy i atrakcje dla najmłodszych. Podczas tegorocznej imprezy, w specjalnie wydzielonej strefie, odbędzie się również prezentacja Scanii przeznaczonych do transportu długodystansowego, napędzanych paliwami alternatywnymi. W ofercie Scanii znajduje się najszersza na rynku gama gotowych rozwiązań opartych o gaz, bioetanol, biodiesel i HVO oraz rozwiązań elektrycznych. Impreza zostanie zwieńczona paradą pojazdów głównymi ulicami Gdańska w asyście policji. Program Pomorskiej Miss Scania 2019:
• wybory Pomorskiej Miss Scania,
• konkurencje dla kierowców, konkursy dla dorosłych i dzieci,
• koncert NORBI,
• prowadzenie: Tomasz Galiński z Radia Gdańsk,
• oprawa muzyczna: zespół Cocktail, catering Pizzeria Mona.
Miejsce imprezy: gdański oddział Scania Polska S.A. ul. Energetyczna 17, 80-180 Kowale. Organizatorzy: Scania Polska S.A. oraz Scania Finance Polska Sp. z o.o.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.