Znalezione artykuły: 6

 • Bakoma wybiera pojazdy w wynajmie DBK Rental Bakoma wybiera pojazdy w wynajmie DBK Rental 2019-10-25
  Bakoma zdecydowała się na wynajem długoterminowy pojazdów, które posłużą w dystrybucji przetworów mlecznych. W pierwszej partii Grupa DBK przekazała firmie pięć zestawów z segmentu ciężkiego – ciągniki siodłowe MAN wraz z naczepami chłodniczymi, które zostały dodatkowo wyposażone w reklamę wymienną produktów Bakoma.
  Czytaj całość
 • Cieplej pasażerom, ładunkowi i silnikowi Cieplej pasażerom, ładunkowi i silnikowi 2019-10-25
  Na rynku dostępnych jest kilka systemów ogrzewania postojowego, m.in. powietrzne, wodne i elektryczne. W pojazdach ciężarowych najczęściej stosuje się układy powietrzne, tzw. suche.
  Czytaj całość
 • Dłużej i efektywniej posłużą Dłużej i efektywniej posłużą 2019-10-25
  Bridgestone, największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy, wprowadził na rynek ultra wytrzymałe, uniwersalne opony Duravis R002. Nowy produkt ma umożliwić flotom obniżenie kosztów eksploatacji w wyniku znaczącej redukcji kosztu przejechanego kilometra, dzięki nadzwyczajnej trwałości i zoptymalizowanej wydajności paliwowej. Ponadto nowe opony zapewniają nadzwyczajną przyczepność na mokrej nawierzchni.
  Tagi:   bridgestone opony
  Czytaj całość
 • FUSO eCanter kilometrowym milionerem FUSO eCanter kilometrowym milionerem 2019-10-25
  o dwóch latach eksploatacji przez klientów flota pojazdów FUSO eCanter osiągnęła milion przejechanych bezemisyjnie kilometrów. Klienci w Nowym Jorku, Tokio, Berlinie, Londynie, Amsterdamie, Paryżu i Lizbonie użytkują obecnie na co dzień już około 150 tych pojazdów. Sukcesywnie będą dołączać kolejne.
  Czytaj całość
 • Jeździ w kopalni lub na budowie bez kierowcy Jeździ w kopalni lub na budowie bez kierowcy 2019-10-25
  Scania AXL to najmłodszy członek rodziny pojazdów autonomicznych szwedzkiej marki. W ramach rozwoju bezzałogowych pojazdów ciężarowych grupa ekspertów Scanii z różnych dziedzin połączyła siły i opracowała koncepcyjny pojazd, w którym tradycyjną kabinę zastępuje nowy inteligentny moduł przedni.
  Tagi:   scania wozidła
  Czytaj całość
 • Serbskie opłaty drogowe teraz w post-pay Serbskie opłaty drogowe teraz w post-pay 2019-10-25
  DKV Euro Service jest pierwszym operatorem kart paliwowych, który od początku października 2019 r. pozwala na rozliczanie przejazdów ciężarówkami po płatnych drogach w Serbii metodą post-pay. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowcy mogą korzystać z dróg szybkiego ruchu bez przerywania jazdy.
  Czytaj całość
Najpopularniejsze tagi