Wiadomości z rynku

niedziela
21 lipca 2024

Bakoma wybiera pojazdy w wynajmie DBK Rental

Flotę zasilają zestawy z naczepami chłodniczymi i cysternami
25 października 2019

W pierwszej partii Grupa DBK przekazała firmie pięć zestawów z segmentu ciężkiego – ciągniki siodłowe MAN wraz z naczepami chłodniczymi

Bakoma zdecydowała się na wynajem długoterminowy pojazdów, które posłużą w dystrybucji przetworów mlecznych. W pierwszej partii Grupa DBK przekazała firmie pięć zestawów z segmentu ciężkiego – ciągniki siodłowe MAN wraz z naczepami chłodniczymi, które zostały dodatkowo wyposażone w reklamę wymienną produktów Bakoma. To pierwsza partia pojazdów, która trafia do Bakomy w ramach wynajmu DBK Rental. Kolejnymi zestawami, które już wkrótce zasilą flotę, będą cysterny do transportu mleka na podwoziach MAN. W ramach wynajmu długoterminowego DBK Rental zostanie zapewniona kompleksowa obsługa wynajętych pojazdów, uwzględniająca ubezpieczenie, serwis opon, usługi serwisowe i pojazdy zastępcze. – Cieszymy się, że firma Bakoma zdecydowała się skorzystać z usług DBK Rental, jednocześnie jesteśmy świadomi, że Bakoma, wiodący polski producent galanterii mlecznej, od lat stawia na najwyższą jakość – mówi Łukasz Chyliński, dyrektor zarządzający DBK Rental w Grupie DBK. – Podobnie nasza firma, jako czołowy dostawca usług wynajmu w segmencie pojazdów użytkowych w Polsce, przede wszystkim stawia na jakość usług, co dzięki rozbudowanej sieci własnych warsztatów na terenie całego kraju przekłada się na maksymalne wykorzystanie floty oraz pełną mobilność pojazdów w całym okresie umowy. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wymaganiom firmy Bakoma i wierzymy również, że w najbliższym czasie liczba pojazdów DBK Rental we flocie firmy Bakoma wzrośnie.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.