Wiadomości z rynku

wtorek
5 grudnia 2023

Triumfują drugi raz z rzędu

Eurocomplex Trucks Olchowa najlepszym serwisem Renault Trucks
21 lutego 2020

Nagrodę z rąk Philippe’a Gorjux, dyrektora zarządzającego Renault Trucks Poland, Krzysztofa Milewskiego, dyrektora ds. obsługi posprzedażnej Europa Wschodnia, Henryka Kliczewskiego, dyrektora ds. obsługi posprzedażnej Renault Trucks Poland odebrał Krzysztof Bąbka, prezes zarządu Eurocomplex Trucks i Mariusz Czarnota, kierownik serwisu Eurocomplex Trucks Rzeszów

Renault Trucks ogłosił zwycięzcę prestiżowego konkursu Dealer of the Year 2019 w Polsce. Tytuł najlepszego serwisu Renault Trucks w naszym kraju zdobył serwis Eurocomplex Trucks Rzeszów zarządzany przez spółkę Eurocomplex Trucks, która istnieje na rynku od 1997 roku. Oddział zlokalizowany w Olchowej powstał w 2012 roku i od początku posiada autoryzację Renault Trucks. Eurocomplex Trucks dysponuje dwoma autoryzowanymi serwisami Renault Trucks -w Liszkach koło Krakowa i w Olchowej koło Rzeszowa. W serwisach tych zatrudnionych jest 55 osób. Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest od siedmiu lat. Biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce. W edycji 2019 wzięło udział 31 warsztatów. Ta nagroda docenia serwis, który był najbardziej efektywny w rozwijaniu biznesu Renault Trucks w roku 2019. Efektywny i uniwersalny, dlatego kryteria przyznania nagrody dotyczyły całego spektrum zagadnień związanych z obsługą posprzedażną klientów. A te kryteria to: wzrost sprzedaży oryginalnych części zamiennych, sprzedaż kontraktów serwisowych do pojazdów używanych, sprzedaż części zamiennych do pojazdów DCi i DXi, skuteczność w ramach Renault Trucks 24/7 oraz wyniki ankiety satysfakcji klientów. Nagroda została przyznana drugi rok z rzędu serwisowi z Olchowej. Zwycięski serwis otrzymał trofeum wraz z prawem do posługiwania się zaszczytnym tytułem Dealer of The Year Renault Trucks do czasu ogłoszenia kolejnego zwycięzcy w 2021 roku. Dodatkowo Eurocomplex Trucks Rzeszów wygrał w kategorii Najlepsza sprzedaż kontraktów serwisowych w 2019 roku, zaś macierzysty oddział Eurocomplex Trucks Liszki był najlepszy w kategorii Najskuteczniejszy serwis Renault Trucks 24/7 w 2019 roku. Powody do dumy i radości miał też zespół handlowy Eurocomplex Trucks, który wygrał w kategorii Partner Biznesowy w Sprzedaży Pojazdów Nowych Renault Trucks w 2019 roku, a Arkadiusz Środoń, handlowiec z rejonu Podkarpacia zdobył tytuł Najlepszego Reprezentanta Pojazdów Nowych Renault Trucks w 2019 w sprzedaży przez sieć agencyjną. Serwis Eurocomplex Olchowa zajmuje powierzchnię 945 m2, na którą składają się trzy przejazdowe stanowiska naprawcze dla zestawów (6 stanowisk dla ciągników), myjnia technologiczna, zespołownia, część biurowa oraz magazynowa. Obecnie trwa rozbudowa serwisu o dwa kolejne pełnowymiarowe stanowiska przejazdowe.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.