Wiadomości z rynku

Autor: zm
Zdjęcia:
Tygodnik Truck.pl, 2020(4)
z dnia 2020-05-21

IVECO S WAY R do ścigania

Przygotowane specjalnie dla Team Hahn Racing i Team Schwabentruck

Kierowcy Jochen Hahn z Team Hahn Racing i Steffi Halm z Team Schwabentruck poddali nowe samochody ekstremalnym testom na torze

Fot. Iveco

Firma IVECO rozpoczęła sezon wyścigowy 2020 od oficjalnej prezentacji nowych wyścigowych samochodów ciężarowych IVECO S WAY R przygotowanych specjalnie dla Team Hahn Racing i Team Schwabentruck. Wydarzenie zorganizowano w sobotę 16 maja 2020 r. na torze testowym przy fabryce ciężkich samochodów ciężarowych i ośrodku badawczo-rozwojowym IVECO w Ulm. Kierowcy Jochen Hahn z Team Hahn Racing i Steffi Halm z Team Schwabentruck poddali nowe samochody ekstremalnym testom na torze, demonstrując ich imponujące osiągi. Wydarzenie było też transmitowane na żywo na stronie IVECO na Facebooku. Sponsorzy oraz współpracownicy i sympatycy zespołów mogli zobaczyć nie tylko sam pokaz, lecz także krótką retrospektywę udanego sezonu 2019 i zapowiedź zbliżającej się tegorocznej serii wyścigów samochodów ciężarowych.
Prezentacja samochodów ciężarowych IVECO S WAY R była zwieńczeniem pięciomiesięcznego procesu rozwoju i testowania pojazdów. W nowych wyścigowych samochodach ciężarowych wykorzystano wszystkie zaawansowane rozwiązania stylistyczne i techniczne gamy modeli IVECO S WAY wprowadzonej na rynek w 2019 r.