Wiadomości z rynku

Autor: zm
Zdjęcia:
Tygodnik Truck.pl, 2020(17)
z dnia 15.10.2020

BUDMA 2021 - międzynarodowa oferta nowości

Jubileuszowa, 30. edycja targów 2-5 lutego 2021 r. w Poznaniu
30., jubileuszową edycję Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA zaplanowano na 2-5 lutego 2021 r. w Poznaniu.
– Przygotowania do targów realizujemy zgodnie z planem i co do zasady nie różnią się one od poprzednich ich edycji. Obecnie jesteśmy na etapie przyjmowania zgłoszeń kolejnych firm i wstępnego lokalizowania ich ekspozycji w pawilonach MTP. Do końca września swój udział w BUDMIE zgłosiło ponad 200 firm z kilkunastu krajów, m.in. z Austrii, Belgii, Białorusi, Holandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Rosji, Szwecji, Turcji czy Ukrainy. Każdego dnia do tego znakomitego grona dołączają kolejni producenci – mówi dyrektor targów BUDMA, Dariusz Muślewski. – Przyszło nam zmierzyć się z czasami, w których musimy szukać specjalnych rozwiązań. Tak też postrzegamy targi BUDMA, które w dużej mierze odbędą się na zasadach, które znamy z przeszłości, ale „wzbogaconych" o nowe standardy bezpieczeństwa. Zachowanie dystansu nie oznacza braku możliwości spotykania się, rozmowy czy wymiany poglądów, a jedynie innego do nich podejścia.
Przyszłoroczne targi BUDMA będą ofertą producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych z całego przekroju branży. Ekspozycja ma być podzielona na odpowiednie „salony” tematyczne, a wśród nich zobaczymy m.in. Salon Maszyn, Rusztowań, Szalunków i Wyposażenia Placu Budowy.
Szeroki zakres ekspozycji uzupełnią ciekawe wydarzenia. Czeka nas m.in. kolejna odsłona Forum Gospodarczego Budownictwa Build4Future, z udziałem ekspertów, przedstawicieli instytucji rządowych i sektora prywatnego.

Tak było podczas poprzedniej edycji wystawy

Fot. MTP