Znalezione artykuły: 26

 • Dlaczego brakuje podwozi? Dlaczego brakuje podwozi? 2021-04-01
  Rynek pojazdów użytkowych, m.in. budowlanych, komunalnych, czy do transportu drewna ożywił się w tym roku, po niezbyt udanym roku 2020. Jednak wzrost zamówień napotyka na barierę mocy produkcyjnych, bo… brakuje podwozi pod zabudowy.
  Czytaj całość
 • Elektryczne „Renówki” w każdym segmencie Elektryczne „Renówki” w każdym segmencie 2021-04-01
  Renault Trucks nadal intensywnie inwestuje w mobilność elektryczną. Począwszy od 2023 r., gama w pełni elektrycznych pojazdów tej marki będzie dostępna dla każdego segmentu, tj. pojazdów dystrybucyjnych, budowlanych i transportu długodystansowego.
  Czytaj całość
 • Ewolucja Renault Trucks T, C i K Ewolucja Renault Trucks T, C i K 2021-04-01
  W 2021 r. nastąpi rozwój w gamie pojazdów Renault Trucks dla transportu długodystansowego (T) i pojazdów budowlanych (C i K) pod względem komfortu, bezpieczeństwa i efektywności. Jak zapewnia producent, jest to największy rozwój od czasu całkowitego odnowienia gamy tej marki w 2013 r.
  Czytaj całość
 • Kanał Sueski zostanie niebawem odblokowany Kanał Sueski zostanie niebawem odblokowany 2021-04-01
  Kontenerowiec Ever Given, który w miniony wtorek utknął na mieliźnie w Kanale Sueskim, został z niej ściągnięty - poinformowała rano 29 marca morska agencja transportowa Inchcape Shipping
  Czytaj całość
 • Lepsza trakcja nie tylko w terenie Lepsza trakcja nie tylko w terenie 2021-04-01
  Napęd na cztery koła 4MOTION dostępny jest obecnie w Volkswagenie Caddy 5 oraz we wszystkich modelach marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Sprzęgło Haldex dostosowuje zachowanie napędu do aktualnej sytuacji na drodze. Efektem jest więcej bezpieczeństwa, lepsza trakcja i równomierny rozkład masy.
  Czytaj całość
 • Mandat za brak zgłoszenia i opłaty Mandat za brak zgłoszenia i opłaty 2021-04-01
  15 marca br. w południowo-zachodniej Anglii została uruchomiona pierwsza w Wielkiej Brytanii strefa czystego powietrza (CAZ) poza Londynem, której celem jest ograniczenie szkodliwych zanieczyszczeń i ochrona zdrowia publicznego.
  Czytaj całość
 • 350 pojazdów IVECO dla Hama Polska 350 pojazdów IVECO dla Hama Polska 2021-03-31
  IVECO Poland dostarczy do HAMA Polska 350 najnowszych pojazdów, przeznaczonych do wynajmu krótko- i długoterminowego. IVECO Poland podpisało umowę ze spółką HAMA Polska na dostawę 350 jednostek najnowszych modeli IVECO gamy lekkiej i ciężkiej.
  Czytaj całość
 • CB radio od dziesiątek lat CB radio od dziesiątek lat 2021-03-31
  Bogata stała ekspozycja Muzeum Mercedes-Benz liczy około 160 pojazdów oraz, łącznie, 1.500 eksponatów. Na szczególną uwagę zasługują tu rozwiązania, które od dekad współtworzą motoryzacyjną kulturę i przyciągają uwagę gości muzeum swoją zaskakującą historią.
  Czytaj całość
 • Skradli 36 ciężarówek i wpadli Skradli 36 ciężarówek i wpadli 2021-03-31
  Hiszpańska policja zlikwidowała dwie organizacje przestępcze zajmujące się kradzieżami ciężarówek, działające w kilku miastach. Podczas tej operacji, zwanej Tractonault, aresztowano około 30 osób.
  Czytaj całość
 • Elektroniczny dokument nadania z poczty uprawnia eksportera do zastosowania zerowej stawki VAT Elektroniczny dokument nadania z poczty uprawnia eksportera do zastosowania zerowej stawki VAT 2021-03-30
  Spółka eksportowała towary poza granice Unii Europejskiej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wygenerowane w jej systemie elektroniczne potwierdzenie nadania nie należy do wskazanego w ustawie o VAT katalogu dokumentów celnych potwierdzających wywóz towarów poza terytorium UE.
  Czytaj całość
 • GXO, nowa firma zrodzona z podziału XPO GXO, nowa firma zrodzona z podziału XPO 2021-03-30
  XPO Logistics właśnie ujawniło tożsamość nowej firmy powstałej w ramach projektu podziału działalności logistycznej XPO. Firma nosi nazwę GXO Logistics, Inc., a jej wprowadzeniu na rynek będzie towarzyszyło hasło „Logistyka z pełnym potencjałem”.
  Czytaj całość
 • Iveco Daily utytułowane Iveco Daily utytułowane 2021-03-30
  IVECO Daily pokonało silną konkurencję w segmencie 3,5–7,5 t, zdobywając tytuł Lekkiego Samochodu Ciężarowego Roku 2021 w konkursie magazynu Van Fleet World.
  Czytaj całość
Najpopularniejsze tagi