Wiadomości z rynku

Znalezione artykuły: 11

 • DKV CARD akceptowana jako metoda płatności za e-TOLL DKV CARD akceptowana jako metoda płatności za e-TOLL 2021-10-18
  Od 4 października można wybrać kartę paliwową DKV jako metodę rozliczania opłat drogowych e-TOLL. To ważna zmiana, bo DKV CARD zwiększa bezpieczeństwo i wygodę uiszczania tych opłat: umożliwia automatyczne doładowania konta e-TOLL, a płatności sprowadza do jednej faktury raz na kilka tygodni.
  Czytaj całość
 • Mogą być lekkie i mocne Mogą być lekkie i mocne 2021-10-18
  Obszerny program naczep niskopodwoziowych marki Fliegl obejmuje standardowo pojazdy od jedno- aż pięcioosiowe (zarówno przyczepy, jak i naczepy) i jest uzupełniany przez specjalne konstrukcje spółki zależnej Hangler.
  Czytaj całość
 • Najszybsza ładowarka na świecie? Najszybsza ładowarka na świecie? 2021-10-18
  Firma ABB wprowadza na rynek innowacyjną stację do ładowania pojazdów elektrycznych typu „all-in-one”. Model Terra 360 o mocy maksymalnej 360 kW umożliwia pełne naładowanie praktycznie każdego samochodu elektrycznego w czasie do 15 minut.
  Czytaj całość
 • Raben ruszył z podcastem #wDrodze Raben ruszył z podcastem #wDrodze 2021-10-18
  Droga jest równie ważna jak cel. Z tym przesłaniem Grupa Raben uruchomiła swój pionierski podcast. Jest on skierowany do wszystkich osób, które nieustannie się przemieszczają, zarówno tych z zamiłowaniem do podróży, jak i tych, dla których trasa to codzienna rutyna.
  Czytaj całość
 • Boom paczkowy i… wyeksploatowane auta Boom paczkowy i… wyeksploatowane auta 2021-10-15
  Raport TÜV 2021 pokazuje coraz więcej usterek we wszystkich pojazdach użytkowych. Boom paczkowy, spotęgowany przez pandemię koronawirusa, nie pozostaje bez śladów, zwłaszcza w przypadku małych samochodów dostawczych.
  Czytaj całość
 • Czas pracy w porze nocnej i kary za przekroczenie 10 godzin Czas pracy w porze nocnej i kary za przekroczenie 10 godzin 2021-10-15
  Kiedy u pracownika biurowego, czas pracy jest stały, a jego harmonogram można nazwać niemalże monotonnym, tak u kierowcy zawodowego mamy styczność z wieloma zmiennymi.
  Czytaj całość
 • Elektryfikacja transportu ciężkiego – zmiany są nieuniknione Elektryfikacja transportu ciężkiego – zmiany są nieuniknione 2021-10-15
  Pojazdy ciężkie stanowią duży problem dla włodarzy Unii Europejskiej. Samochody ciężarowe i autobusy odpowiadają dziś za około jedną czwartą emisji w transporcie drogowym Wspólnoty.
  Czytaj całość
 • Fordy Rangery dla straży pożarnej Fordy Rangery dla straży pożarnej 2021-10-15
  Częstochowski diler Forda Frank-Cars przekazał specjalnie przygotowane samochody dla Państwowej Straży Pożarnej. Wytrzymałe, dzielne w terenie i niezawodne – pojazdy dla strażaków muszą odznaczać się ponadprzeciętną wytrzymałością i funkcjonalnością.
  Czytaj całość
 • Kandydata 50+ pilnie zatrudnię Kandydata 50+ pilnie zatrudnię 2021-10-15
  Dzięki rozwojowi medycy i techniki żyjemy coraz dłużej. Ma to wpływ na demografię – Europa bardzo szybko się starzeje, a Polska nie jest w tym przypadku wyjątkiem.
  Czytaj całość
 • Koszty przewoźników mogą wzrosnąć o 35 procent Koszty przewoźników mogą wzrosnąć o 35 procent 2021-10-15
  W związku z zapisami unijnego pakietu mobilności, które wejdą w życie 2 lutego 2022 roku, Ministerstwo Infrastruktury zamierza znowelizować polskie przepisy dotyczące zasad delegowania w transporcie międzynarodowym i wynagrodzenia dla kierowców.
  Czytaj całość
 • Paczki dostarczane do… samochodu Paczki dostarczane do… samochodu 2021-10-12
  Wracamy do miejsc pracy, może się więc okazać, że przegapimy odbiór przesyłki wysłanej pod adres domowy. Jednak nawet ci, którzy nadal pracują w domu, nie muszą przerywać rozmowy konferencyjnej, aby odebrać przesyłkę od kuriera.
  Czytaj całość
Najpopularniejsze tagi