Wiadomości z rynku

Autor: ZM
Zdjęcia:
Tygodnik Truck.pl, 2021(8)
z dnia 18.10.2021

Mogą być lekkie i mocne

Program naczep niskopodwoziowych Fliegl

Fot. Fliegl

 
Obszerny program naczep niskopodwoziowych marki Fliegl obejmuje standardowo pojazdy od jedno- aż pięcioosiowe (zarówno przyczepy, jak i naczepy) i jest uzupełniany przez specjalne konstrukcje spółki zależnej Hangler. Transport ciężkich ładunków stawia przed ludźmi i rozwiązaniem transportowym szczególnie różnorodne wyzwania. Naczepy niskopodwoziowe Fliegl są wykonane z najmocniejszej stali, aby zapewnić zrównoważoną nośność i funkcjonalność. Tam, gdzie jest to możliwe i rozsądne, Fliegl optymalizuje ładowność swoich naczep niskopodwoziowych dzięki inteligentnej lekkiej konstrukcji i innowacyjnym rozwiązaniom szczegółowym, które sprawiają, że transport sprzętu budowlanego, maszyn i pojazdów specjalnych jest jeszcze bezpieczniejszy, bardziej ekonomiczny i praktyczny.

Dużo zabierają i łatwo na nie załadować

Naczepy niskopodwoziowe tej marki przekonują nie tylko masą własną zoptymalizowaną pod kątem ładowności, ale także charakteryzują się małą wysokością załadunku (tylko 860 mm) oraz rozbudowanymi opcjami zabezpieczenia ładunku. Dostępne jest całe spektrum: zaczepy mocujące, grzybki mocujące, kieszenie na kłonice, wciągarki linowe, wnęki na koła itp. Łatwa obsługa, szybka regulacja i optymalne rozłożenie ładunku to tylko niektóre z mocnych stron tych pojazdów. Modułowa, dynamiczna konstrukcja ramy zapewnia pożądane właściwości jezdne. Ponadto istnieje wiele opcji dostosowania pojazdu do własnych wymagań.
Naczepy niskopodwoziowe Fliegl są oferowane w wielu różnych wariantach, ponieważ system modułowy oferuje szerokie możliwości konfiguracyjne. Udźwigi od 6 do 60 t idą w parze z różnymi konstrukcjami ramp, osiami skrętnymi i podnoszonymi, wgłębieniami na ramiona łyżek lub koparek oraz wykładzinami podłogowymi. Program obejmuje również teleskopowe poszerzenia lub wgłębienia na koła.
Systemy oświetleniowe są instalowane z optymalną ochroną. Powlekana rura stalowa, która służy jako przewód hydrauliczny pod strefą załadunku, ma również działanie ochronne. Rampy dostępowe z tyłu mają oddzielne szyby rampowe, dzięki czemu można je łatwo zdemontować w razie potrzeby. Tylna podpora jest daleko, gdzie można ją wygodnie obsługiwać. Pojazdy oferują szeroką gamę możliwości przechowywania: z przodu obrotnicy, na rampie, na gęsiej szyi itp. Szeroka gama akcesoriów sprawia, że pojazdy użytkowe są elastyczne do każdego zastosowania: szyny wspinaczkowe, ściany boczne i nadbudowy plandekowe, zamki kontenerowe lub stoły podnośne.

Cynk, lakier albo jedno i drugie

Naczepy niskopodwoziowe Fliegl są dostępne w wersjach lakierowanych i cynkowanych ogniowo. Cynk lub lakier – producent gwarantuje długowieczność swoich pojazdów i udziela 10-letniej gwarancji na lakierowane podwozia, 15 lat na ocynkowane podwozia oraz 20-letniej gwarancji na przerdzewienie w przypadku połączenia obu powłok.
Najpopularniejsze tagi