Wiadomości z rynku

wtorek
16 kwietnia 2024

PZU dla branży TSL to więcej niż ubezpieczenia - zapraszamy na prelekcję

2 kwietnia 2024
 
9 kwietnia zapraszamy na prelekcję „PZU dla branży TSL to więcej niż ubezpieczenia", którą wygłosi Marcin Ogniewski, dyrektor Biura Rozwoju Biznesu Korporacyjnego w PZU i wiceprezes PZU LAB. Przedstawiciel PZU przedstawi podejście Pionu Klienta Korporacyjnego do współpracy z klientami z branży TSL, w tym ofertę ubezpieczeń dopasowaną do wymagań tego sektora gospodarki, narzędzia wspierające w zarządzaniu ryzykiem i proces likwidacji szkód.
Zapraszamy również do rozmów przy stoliku eksperckim PZU - do Państwa dyspozycji będą: Joanna Nadzikiewicz, dyrektorka ds. programów leasingowych, Tomasz Zapart, inżynier oceny ryzyka flot oraz Norbert Chrościński, menedżer ds. współpracy z przemysłem.
lewy
 

PZU dla biznesu korporacyjnego

PZU jest liderem ubezpieczeń dla biznesu korporacyjnego w Polsce. Oferuje szeroką ochronę ubezpieczeniową w zakresie ryzyk majątkowych, komunikacyjnych, finansowych oraz od odpowiedzialności cywilnej. Zapewnia profesjonalną ocenę ryzyka majątkowego i flotowego, dostęp do autorskich programów prewencyjnych, a jeśli dojdzie do szkody - sprawną likwidację. Eksperci PZU posiadają wiedzę, kompetencje i doświadczenie, które pozwalają im podejmować decyzje w odniesieniu do najbardziej niestandardowego ryzyka. Wnikliwie analizują branże, ich potencjał i zagrożenia, by pomagać przedsiębiorcom ograniczać liczbę i rozmiar szkód oraz oferować cenę ubezpieczenia adekwatną do ryzyka.

Więcej informacji
 
lewy
 
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.