Wiadomości z rynku

wtorek
18 czerwca 2024

Nissan NV200 debiutuje

Samochody dostawcze
12.06.2009 00:00:00
Podczas Salonu Motoryzacyjnego w Barcelonie odbyła się premierowa prezentacja nowego modelu Nissana - NV200 w wersji Van. Początkowo samochody przeznaczone na rynek europejski będą montowane w Japonii, do czasu uruchomienia produkcji w Barcelonie w listopadzie br. W NV200 zastosowano innowacyjne pomysły na zagospodarowanie nadwozia, dzięki czemu udało się uzyskać największą przestrzeń ładunkową w tej klasie pojazdów.
Podczas Salonu Motoryzacyjnego w Barcelonie odbyła się premierowa prezentacja nowego modelu Nissana - NV200 w wersji Van. Początkowo samochody przeznaczone na rynek europejski będą montowane w Japonii, do czasu uruchomienia produkcji w Barcelonie w listopadzie br.
Sprzedaż NV200 w wersji Van i Kombi rozpocznie się na większości rynków europejskich w październiku br.
W NV200 zastosowano innowacyjne pomysły na zagospodarowanie nadwozia, dzięki czemu udało się uzyskać największą przestrzeń ładunkową w tej klasie pojazdów. Mimo długości pojazdu wynoszącej niespełna 4,4 m długość części towarowej przekracza 2 m (2.040 mm).
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.