Autobusy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 6
Kraj
Wyposażenie dodatkowe
Kabina

Autobusy turystyczne

Turystyczny przewóz osób stanowi nie lada wyzwanie. Środkiem komunikacji, który sprawdza się w tym celu najlepiej, są od lat autobusy turystyczne. Wykorzystuje się je między innymi w transporcie uczniów, wycieczek jednodniowych, drużyn sportowych, zespołów muzycznych, w ruchu zastępczym i wielu innych sytuacjach.

Zakup nowego pojazdu to ogromny wydatek, wymagający sporych nakładów finansowych. Alternatywą jest zakup tańszego, używanego autobusu turystycznego. W pełni sprawna maszyna doskonale sprosta stawianym jej wyzwaniom, pozwalając na w pełni bezpieczną i maksymalnie komfortową obsługę transportu zbiorowego.

Używane autobusy turystyczne

W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie rynku, naszą ofertę rozszerzyliśmy o giełdę autobusów używanych. Turystyczne autobusy przedstawione na naszej strony to w pełni sprawne maszyny znanych i cenionych producentów. Można wśród nich znaleźć autokary na sprzedaż takich marek jak Mercedes, Irisbus, Scania, Bova, Setra, Volvo czy Man Lions.

Znalezienie odpowiedniego, używanego autokaru turystycznego nigdy nie było jeszcze tak proste i bezpieczne. Wśród starannie wybranych ogłoszeń, na naszej giełdzie autobusów można znaleźć wyłącznie aktualne oferty używanych autokarów turystycznych popularnych marek, modeli, grup wiekowych wraz ze zdjęciami, szczegółowym i w atrakcyjnej cenie.

Autobusy wycieczkowe w idealnym stanie na Truck.pl

Planujesz zakup autobusu turystycznego? Szukasz taniego, komfortowego i bezpiecznego pojazdu? Już dziś skorzystaj z naszej strony internetowej wyposażonej w inteligentny system wyszukiwania, z pomocą którego znajdziesz autokar turystyczny dopasowany do swoich potrzeb. Zapraszamy na giełdę autobusów na Truck.pl!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 6
 • Volkswagen Grand California z Wrześni Volkswagen Grand California z Wrześni Rozpoczęto seryjną produkcję 2019-06-21
  Po światowej premierze na targach Caravan Salon w Düsseldorfie oraz prezentacji samochodu podczas Motor Show w Poznaniu, zakład Volkswagen Poznań we Wrześni rozpoczął seryjną produkcję samochodu z zabudową turystyczną VW Grand California na bazie modelu VW Crafter.
  Czytaj całość
 • Mercedes Tourismo - turystyczny gwiazdor Mercedes Tourismo - turystyczny gwiazdor Używane autobusy. Mercedes Tourismo (1995-2006) 2009-07-31
  Mercedes Tourismo to autobus chwalony za dużą wytrzymałość głównych podzespołów. Jego użytkownicy narzekają jednak na jakość wykończenia wnętrza oraz niezbyt wygodne miejsce pracy kierowcy. Do zalet autobusów Mercedesa można zaliczyć dużą wytrzymałość głównych podzespołów, sporą moc silnika, oszczędny napęd i łatwą odsprzedaż. Wady autobusu to z kolei: wysoka cena zakupu, mała podaż na rynku i słabe wykończenie wnętrza.
  Czytaj całość
 • Autobusy King Long namieszają w Polsce? Autobusy King Long namieszają w Polsce? Trendy rynkowe. Autobusy miejskie, turystyczne z Chin 2008-11-14
  Na początku przyszłego roku na naszym rynku pojawi się firma King Long Polska, która będzie importować chińskie miejskie, podmiejskie i turystyczne autobusy marki King Long. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, ceny pojazdów będą o jedną czwartą niższe niż porównywalnych, europejskich autobusów. King Long oferuje swoje pojazdy w Europie od kilku lat.
  Czytaj całość