Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 8
Kraj

Minikoparki

Minikoparki używane
Jeżeli interesują Cię tanie minikoparki z drugiej ręki, jesteś we właściwym miejscu. Na portalu truck.pl znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży używanego sprzętu budowlanego z całej Polski. Za pośrednictwem naszego portalu znajdziesz także takie maszyny jak:

Mamy tu zarówno używane minikoparki JCB, jak również propozycje innych marek - na przykład, Hitachi, Kubota czy Caterpillar.

Minikoparki - zastosowanie

To maszyny, które sprawdzą się w naprawdę szerokim spektrum działań. Niewielkie gabaryty oraz niska waga sprawiają, że taka minikoparka jest w stanie wjechać wszędzie tam, gdzie zwykłe maszyny budowlane zwyczajnie nie dają rady. Masa własna takiego pojazdu wynosi maksymalnie kilka ton (z reguły nie więcej niż 6), co pozwala na bezstresową pracę na niepewnym gruncie. Minikoparki używane są zatem nie tylko w budownictwie, ale sprawdzą się także w firmach tworzących sieci energetyczne i telekomunikacyjne. Ich liczne zalety docenią również rolnicy. W porównaniu z tradycyjnymi koparkami, te w wersji mini wjadą praktycznie wszędzie. Co więcej, dzięki niewielkim gabarytom, transport takiego pojazdu jest o wiele łatwiejszy.

Używana koparka mini jest przy tym znacznie tańsza w zakupie niż jej większe gabarytowo odpowiedniki, dzięki czemu na pewno sprawdzi się jako element wyposażenia wielu profesjonalistów.

Tanie używane minikoparki

Zastanawiasz się ile kosztuje używana minikoparka? Koniecznie sprawdź nasze ogłoszenia. Znajdziesz tu oferty sprzedaży małych koparek z całej Polski - niezależnie od tego, czy chcesz kupić minikoparki w Poznaniu czy innym mieście w naszym kraju, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. A może interesują Cię minikoparki z Niemiec? Albo innych krajów Unii Europejskiej? To świetnie się składa - bo na naszym portalu znajdziesz także oferty sprzedawców z innych państw!

Jak znaleźć minikoparki na sprzedaż? Ich wyszukanie zajmie Ci zaledwie kilka sekund, dzięki naszej intuicyjnej wyszukiwarce. Teraz wystarczy, że podasz swój budżet, roczniki minikoparek jakie Cię interesują, a po kilku sekundach znajdziesz najciekawsze propozycje.

Minikoparki na truck.pl - dlaczego warto?

Ogłoszeń o sprzedaży minikoparek jest w polskim internecie całe mnóstwo. Dlaczego miałbyś wybrać właśnie nasze oferty? Cóż, choćby dlatego, że jest to miejsce zrzeszające profesjonalistów. Wszyscy sprzedawcy, którzy mają minikoparki na sprzedaż na naszym portalu to firmy, które od lat handlują takimi pojazdami. To pewność najwyższego standardu wszystkich ofert. Oferty sprzedaży koparek mini z naszego portalu to gwarancja zadowolenia! Zaciekawiła Cię któraś oferta? Już teraz umów się na oględziny! We wszystkich ogłoszeniach znajdziesz bezpośredni kontakt do sprzedawcy. Teraz wystarczy tylko telefon do sprzedającego, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 8