Maszyny rolnicze

Kategoria
Cena
Rok produkcji 21
Kraj

Maszyny rolnicze

Prowadzenie gospodarstwa rolniczego wymaga dziś zastosowania nowoczesnych i specjalistycznych rozwiązań. Bez rolniczych maszyn, traktorów oraz innych urządzeń trudno bowiem uzyskać optymalnej wysokości plony, a co za tym idzie utrzymać biznes. Nic więc dziwnego, że wielu rolników zastanawia się w jaki sposób kupić potrzebne im maszyny rolnicze.

Można oczywiście zdecydować się na zakup nowych maszyn, ale niestety koszty takiej inwestycji są naprawdę wysokie i mogą stanowić poważne obciążenie dla finansów gospodarstwa. Dlatego też oferujemy ci maszyny rolnicze używane na sprzedaż. Ich zakup to sposób na spore oszczędności przy jednoczesnym rozwoju twojego gospodarstwa.

Używane traktory i ciągniki rolnicze

W ofercie naszego serwisu znajdziesz ogłoszenia firm i osób prywatnych chcących sprzedać używane traktory rolnicze. Pojazdy dostępne są w wielu modelach, wariantach i markach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz traktor dopasowany do potrzeb twojego gospodarstwa. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie, która z pewnością pozytywnie cię zaskoczy.

W naszym serwisie nie brakuje również ogłoszeń dotyczących używanych maszyn rolniczych. To nowoczesne, zaledwie kilkuletnie urządzenia, które mają przed sobą jeszcze wiele lat pracy. Decydując się na ich zakup nie tylko ułatwiasz sobie prowadzenie gospodarstwa, ale również sporo oszczędzasz. To idealne rozwiązanie dla każdej osoby zajmującej się rolnictwem.

Dlaczego warto kupować używane maszyny rolnicze na Truck.pl?

To bardzo proste - zakup używanych maszyn rolniczych po prostu się opłaca. Zaś dzięki naszemu serwisowi znalezienie idealnych rozwiązań dla twojego gospodarstwa jest niezwykle proste i szybkie. Szeroki wybór używanych traktorów i maszyn rolniczych to gwarancja, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, w bardzo atrakcyjnej cenie i dogodnej lokalizacji.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 21

Kombajn do zboża Fendt Ideal 7 T

Cena 1 483 427 PLN 331 100 EUR
2021 Niemcy
 

Kombajn do zboża Fendt Ideal 10TA

Cena 2 173 394 PLN 485 100 EUR
2022 Niemcy
 

Kombajn do zboża Claas Lexion 770

Cena 1 097 674 PLN 245 000 EUR
2015 Niemcy
 

Kombajn do zboża Fendt 9470 X

Cena 291 220 PLN 65 000 EUR
2011 Niemcy
 
 • Asa-Lift T-155 C box wyrywa z korzeniami Asa-Lift T-155 C box wyrywa z korzeniami Maszyny rolnicze. Kombajn Asa-Lift T-155 C box do zbioru warzyw 2010-12-24
  Firma Najbar zaprezentowała niedawno kombajn Asa-Lift do zbioru warzyw korzeniowych, model T-155 C box. Kombajn jest wyposażony we własną hydraulikę z pompą napędzaną od WOM ciągnika, zasilającą wszystkie silniki hydrauliczne. Lemiesz podkopujący korzenie jest zaopatrzony w zabezpieczenie sprężynowe przed kamieniami.
  Czytaj całość
 • Kombajn od ZEMMLER-a Kombajn od ZEMMLER-a Maszyny rolnicze. Dwubębnowy przesiewacz MULTI SCREEN MS 5200 2010-12-24
  Dzięki zastosowaniu bębna o długości 5.200 mm przesiewacz ZEMMLER-a dysponuje powierzchnią przesiewu o wielkości 24,5 mkw. dla bębna wewnętrznego i 22 mkw. dla bębna zewnętrznego. Kombajn jest wyposażony we własną hydraulikę z pompą napędzaną od WOM ciągnika.
  Czytaj całość
 • Ciągniki, kombajny, ładowarki... w Bednarach Ciągniki, kombajny, ładowarki... w Bednarach XII Międzynarodowa Wystawa Sprzętu Rolniczego Agro Show 2010-09-24
  Co roku na lotnisku w Bednarach (gm. Pobiedziska koło Poznania) można podziwiać najnowsze osiągnięcia rolniczej techniki-ciągniki, ładowarki, kombajny i inne maszyny rolnicze. W dniach 24-27 września 2010 r. odbędzie się XII edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show, organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Toruniu. Jak zwykle, zobaczymy na niej maszyny do ochrony i nawożenia roślin, maszyny uprawowe, maszyny do zbioru roślin i nie tylko.
  Czytaj całość