Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 64
Kraj

Naczepa chłodnia

Szukasz naczepy typu chłodnia w dobrej cenie? A może interesuje Cię używana naczepa typu izoterma? Koniecznie zobacz nasze oferty! Mamy dla Ciebie ogłoszenia o sprzedaży naczep z całego kraju. Na naszym portalu każdego dnia pojawiają się zupełnie nowe propozycje naczep na sprzedaż w atrakcyjnych cenach.

W portalu truck.pl szybko i wygodnie znajdziesz interesujące Cię pojazdy. Wystarczy jedynie ustawić parametry wyszukiwania. W kilka sekund wybierzesz nie tylko cenę, ale także rok produkcji pojazdu czy lokalizację, w której znajdują się naczepy jakie chcesz obejrzeć. To znacznie prostsze niż myślisz!

Naczepy chłodnie

Naczepa chłodnia to obowiązkowy element każdej firmy transportowej, która oferuje przewozy towarów szybko psujących się. Dotyczy to zarówno branży spożywczej (głównie owoce i warzywa), ale także kwiatowej czy nawet chemicznej (na przykład farby). Mamy szeroki wybór naczep w bardzo dobrych cenach.

Portal truck.pl to miejsce, które zrzesza profesjonalistów z branży handlu pojazdami specjalistycznymi. To właśnie u nas znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży naczep chłodni i izoterm z całego kraju, prosto od wiodących firm tego rodzaju. Nie musisz już szukać na innych portalach, gdzie w znalezieniu odpowiedniej oferty przeszkadzać Ci będą ogłoszenia o sprzedaży aut osobowych.

Naczepa izoterma

Interesują Cię naczepy izoterma? Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz coś dla swojej firmy. Mamy pojazdy wiodących marek (Schmitz-Cargobull, polski Wielton, Chereau i inne). W ofercie zarówno prawie nowe, mało eksploatowane naczepy izoterma, jak również używane naczepy w bardzo dobrych cenach.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 64
 • Leon System – wsparcie w transporcie chłodniczym Leon System – wsparcie w transporcie chłodniczym Bezpieczeństwo, efektywność i śledzenie w jednym 2023-12-06
  Monitorowanie temperatury i lokalizacji pojazdów stanowi fundament dzisiejszej branży transportu chłodniczego. Firmy, które nie dostosują się do nowych trendów, ryzykują pozostaniem w tyle.
  Czytaj całość
 • Na rynku chłodni nie ma ochłodzenia Na rynku chłodni nie ma ochłodzenia Najnowsze propozycje dla transportu towarów w kontrolowanej temperaturze 2023-10-30
  Według ekspertów rynku naczep w Polsce, z uwagi na ogólny spadek koniunktury w transporcie, obserwowane jest odkładanie decyzji zakupowych, ale w przypadku chłodni i pojazdów izotermicznych popyt jest duży. Producenci takich naczep, przyczep i zabudów odnotowują wzrost sprzedaży.
  Czytaj całość
 • Wożenie wrażliwej żywności Wożenie wrażliwej żywności Niby nie filozofia, a dochodzi do naruszeń 2019-12-20
  Codzienne wykonuje się tysiące operacji transportowych. Ze względu na ich obszar możemy dokonać podziału na krajowe, międzynarodowe lub kabotażowe. Jeżeli wziąć pod uwagę gabaryty, wyróżniamy normatywne i nienormatywne. Możemy także uwzględnić rodzaj towaru – np. przewóz towarów niebezpiecznych, odpadów lub artykułów świeżych. Wykonywanie międzynarodowych przewozów szybko psujących się artykułów żywnościowych podlega ścisłym wymogom prawnym i o tym będzie mowa w poniższym artykule.
  Czytaj całość