Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 25
Kraj

Naczepa chłodnia

Szukasz naczepy typu chłodnia w dobrej cenie? A może interesuje Cię używana naczepa typu izoterma? Koniecznie zobacz nasze oferty! Mamy dla Ciebie ogłoszenia o sprzedaży naczep z całego kraju. Na naszym portalu każdego dnia pojawiają się zupełnie nowe propozycje naczep na sprzedaż w atrakcyjnych cenach.

W portalu truck.pl szybko i wygodnie znajdziesz interesujące Cię pojazdy. Wystarczy jedynie ustawić parametry wyszukiwania. W kilka sekund wybierzesz nie tylko cenę, ale także rok produkcji pojazdu czy lokalizację, w której znajdują się naczepy jakie chcesz obejrzeć. To znacznie prostsze niż myślisz!

Naczepy chłodnie

Naczepa chłodnia to obowiązkowy element każdej firmy transportowej, która oferuje przewozy towarów szybko psujących się. Dotyczy to zarówno branży spożywczej (głównie owoce i warzywa), ale także kwiatowej czy nawet chemicznej (na przykład farby). Mamy szeroki wybór naczep w bardzo dobrych cenach.

Portal truck.pl to miejsce, które zrzesza profesjonalistów z branży handlu pojazdami specjalistycznymi. To właśnie u nas znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży naczep chłodni i izoterm z całego kraju, prosto od wiodących firm tego rodzaju. Nie musisz już szukać na innych portalach, gdzie w znalezieniu odpowiedniej oferty przeszkadzać Ci będą ogłoszenia o sprzedaży aut osobowych.

Naczepa izoterma

Interesują Cię naczepy izoterma? Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz coś dla swojej firmy. Mamy pojazdy wiodących marek (Schmitz-Cargobull, polski Wielton, Chereau i inne). W ofercie zarówno prawie nowe, mało eksploatowane naczepy izoterma, jak również używane naczepy w bardzo dobrych cenach.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 25

Naczepa chłodnia KRONE

Cena 156 362 PLN 34 900 EUR
Czechy
 
 • Wożenie wrażliwej żywności Wożenie wrażliwej żywności Niby nie filozofia, a dochodzi do naruszeń 2019-12-20
  Codzienne wykonuje się tysiące operacji transportowych. Ze względu na ich obszar możemy dokonać podziału na krajowe, międzynarodowe lub kabotażowe. Jeżeli wziąć pod uwagę gabaryty, wyróżniamy normatywne i nienormatywne. Możemy także uwzględnić rodzaj towaru – np. przewóz towarów niebezpiecznych, odpadów lub artykułów świeżych. Wykonywanie międzynarodowych przewozów szybko psujących się artykułów żywnościowych podlega ścisłym wymogom prawnym i o tym będzie mowa w poniższym artykule.
  Czytaj całość
 • Bakoma wybiera pojazdy w wynajmie DBK Rental Bakoma wybiera pojazdy w wynajmie DBK Rental Flotę zasilają zestawy z naczepami chłodniczymi i cysternami 2019-10-25
  Bakoma zdecydowała się na wynajem długoterminowy pojazdów, które posłużą w dystrybucji przetworów mlecznych. W pierwszej partii Grupa DBK przekazała firmie pięć zestawów z segmentu ciężkiego – ciągniki siodłowe MAN wraz z naczepami chłodniczymi, które zostały dodatkowo wyposażone w reklamę wymienną produktów Bakoma.
  Czytaj całość
 • Chłodno w ładowni, przytulnie w szoferce Chłodno w ładowni, przytulnie w szoferce Dystrybucyjna Scania P250 2014-10-10
  Produkty takie jak żywność i leki wymagają przechowywania w określonej temperaturze, aby nie straciły swoich właściwości. Do tego potrzebny jest pojazd, na którym można polegać. Czy takim okaże się Scania P250 z zabudową chłodniczą Igloocar?
  Czytaj całość