Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 647
Kraj

Naczepy używane

Chcesz kupić używaną naczepę w dobrej cenie? Nie musisz już dalej szukać! Mamy szeroki wybór propozycji naczep używanych na sprzedaż w jednym miejscu. Ogłoszenia o sprzedaży używanych naczep z całej Polski. Po prostu wybierz zakres cen w jakim chcesz kupić pojazd, a następnie określ typ naczepy w naszej wyszukiwarce.

Giełda maszyn i pojazdów używanych truck.pl to miejsce, gdzie znajdziesz ogromny wybór naczep różnych rodzajów - burtofiranki, burtoplandeki, izotermy, naczepy kontenerowe. Mamy także ogłoszenia o sprzedaży cystern i chłodni, a także naczep skrzyniowych czy niskopodwoziowych. Słowem, jedna z największych giełd naczep używanych w polskim Internecie!

Naczepy na sprzedaż - Zalety zakupu naczep używanych

Czy warto kupować naczepy używane? Zdecydowanie tak! Ich ceny są znacznie niższe niż zupełnie nowych pojazdów, więc możesz dzięki temu sporo zaoszczędzić. Poza tym, naczepy z drugiej ręki mają już największą utratę wartości za sobą, więc nie musisz obawiać się o to, że po ich zakupie jakoś znacznie stracisz.

Kupując używane naczepy masz również znacznie większe pole manewru jeżeli chodzi o ich parametry. O ile w przypadku nowych pojazdów musisz mieć naprawdę duży budżet, aby móc kupić naczepę o dobrych parametrach, w przypadku propozycji z drugiej ręki zazwyczaj wystarczą znacznie mniejsze kwoty.

Dlaczego warto kupować naczepy na Truck.pl?

Interesują Cię naczepy używane? U nas znajdziesz bardzo szeroki wybór tych pojazdów. Nie musisz już wyszukiwać ich na innych portalach. Mamy kilkaset ofert w różnych przedziałach cenowych. W jednym miejscu znajdziesz nie tylko używane naczepy na sprzedaż z Polski, ale również oferty z innych krajów Europy.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 647

emtech wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 440 000 PLN
2018 Polska
 
 • Duży popyt na ruchome podłogi Duży popyt na ruchome podłogi Najnowsze oferty na rynku naczep samowyładowczych 2019-06-28
  Rynek naczep z ruchomą podłogą w Polsce wciąż się rozwija. Producenci i dystrybutorzy z roku na rok notują wzrost zainteresowania takimi pojazdami, a co za tym idzie również wzrost ich sprzedaży.
  Czytaj całość
 • Grupa Wielton na ścieżce rozwoju Grupa Wielton na ścieżce rozwoju Wzrost produkcji, przychodów, kolejne inwestycje 2019-05-31
  Przychody Grupy Wielton w 2018 r. wyniosły 2,07 mld zł, a czwarty kwartał był pierwszym, uwzględniającym konsolidację wyników spółki Lawrence David. Przejęcie brytyjskiej marki miało istotny wpływ na wolumen sprzedaży Grupy, który na koniec 2018 r. przekroczył 18 tys. szt. produktów.
  Czytaj całość
 • W stronę funkcjonalności W stronę funkcjonalności Koniunktura na rynku wywrotek 2019-05-10
  Rynek naczep wywrotek od kilku lat rozwija się w dynamicznym tempie, co potwierdzają przedstawiciele producentów. Dotyczy to zarówno ciężkich pojazdów konstrukcyjnych, jak i lekkich aut samowyładowczych.
  Czytaj całość