Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 107
Kraj

Naczepy niskopodwoziowe

Przewożenie pojazdów, maszyn budowlanych oraz dużych urządzeń bywa problematyczne. Ich przetransportowanie na tradycyjną naczepę jest trudne i wymaga stosowania ramp oraz innych zabezpieczeń. Rozwiązaniem, dzięki któremu możemy tego uniknąć, są naczepy niskopodwoziowe. Nie dziwi więc fakt, że są wykorzystywane w wielu różnych branżach.

Naczepy niskopodwoziowe występują w wielu wariantach - mogą mieć bowiem od 1 do aż 5 osi, dzięki czemu sprawdzają się zarówno w przypadku niewielkich, jak i naprawdę pokaźnych ładunków. Tym bardziej, że występują one również w wariantach rozciąganych, co pozwala nam dopasować ich rozmiar do przewożonego ładunku.

Używane naczepy niskopodwoziowe

Nie da się jednak ukryć, że koszt zakupu nowej naczepy niskopodwoziowej bywa wysoki, przez co wielu przedsiębiorców nie decyduje się na zakup tego praktycznego rozwiązania. Czy słusznie? Jak się okazuje - niekoniecznie. Wystarczy bowiem skorzystać z naszego serwisu i zapoznać się z dostępnymi rozwiązaniami w zakresie naczep niskopodwoziowych.

Wśród ogłoszeń dostępnych na naszej stronie znajdziesz bowiem w pełni sprawne naczepy niskopodwoziowe stworzone przez czołowych producentów. Dokładnie opisane ogłoszenia oraz dokumentacja fotograficzna daje ci gwarancję, że wybrana przez ciebie naczepa spełni wszystkie twoje oczekiwania i pomoże w codziennym transporcie.

Zalety naczep niskopodwoziowych

Naczepy niskopodwoziowe posiadają wiele zalet, które wpływają na ich popularność. Jedną z podstawowych jest różnorodność tego typu środków transportu. Wymienić możemy między innymi naczepy niskopodwoziowe 3 osiowe, te posiadające 2 osie oraz wiele, wiele innych. Dzięki temu każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

To jednak nie wszystko. Niskopodwoziowa naczepa to znacznie łatwiejszy załadunek oraz rozładunek przewożonych towarów, maszyn lub urządzeń. Naczepy tego typu zapewniają również maksymalne bezpieczeństwo ładunku, a przy tym są funkcjonalne i praktyczne. To właśnie dlatego cieszą się tak szerokim zastosowaniem.

Dlaczego warto kupić naczepę niskopodwoziową na Truck.pl

Używane naczepy niskopodwoziowe, które znajdziesz w naszym serwisie, to w pełni sprawny sprzęt, który posłuży ci przez długi czas. Decydując się na jego zakup możesz zaoszczędzić od kilku do nawet kilkudziesięciu procent ceny. Poza tym, dokładnie opisane w ogłoszeniach parametry dają ci gwarancję, że zakup spełni twoje oczekiwania.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 107

NACZEPA TIEFBETT GOLDHOFER

Cena 228 495 PLN 51 000 EUR
2012 Polska
 

MAX TRAILER 2 OSIOWY TIEFBETT

Cena 642 923 PLN 143 500 EUR
2023 Polska
 
 • Aby ładunek był jak najniżej Aby ładunek był jak najniżej Bogata oferta naczep i przyczep niskopodwoziowych 2016-07-01
  Przewoźnicy zajmujący się ciężkim i specjalistycznym transportem ponadgabarytowym mają duży wybór naczep i przyczep niskopodwoziowych.
  Czytaj całość
 • EMTECH Naczepy EMTECH Naczepy "szyte na miarę" Każdy pojazd jest niepowtarzalny 2014-12-12
  Przewozy ponadnormatywne oraz specjalistyczne to coraz ważniejsza gałąź transportu drogowego. W warunkach dość trudnej sytuacji na rynku przewozów masowych, właśnie specjalizacja może dać szanse na dodatkowe dochody. Ograniczeniem dla polskich firm jest dostęp do pojazdów specjalistycznych dostosowanych do takich przewozów.
  Czytaj całość
 • Wożą blisko ziemi Wożą blisko ziemi Najnowsze propozycje pojazdów niskopodwoziowych 2014-12-05
  Przewozy specjalistyczne, w tym wielkogabarytowe, to coraz ważniejsza gałąź transportu drogowego. W warunkach dość trudnej sytuacji na rynku przewozów masowych, właśnie specjalizacja może dać szansę na dodatkowe dochody. Dlatego też coraz bogatsza jest oferta producentów naczep i przyczep do takiego transportu.
  Czytaj całość