Pojazdy komunalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 46
Kraj

Pojazdy komunalne

Sprzęt komunalny to absolutnie niezbędne wyposażenie spółdzielni mieszkaniowych, firm budowlanych, ale także wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw zarządzających dużymi połaciami terenu. Jeżeli poszukujesz pojazdów komunalnych, takich jak kosiarki, piaskarki, pługi czy nawet śmieciarki, to koniecznie zobacz naszą ofertę.

Niestety, fabrycznie nowe pojazdy komunalne potrafią kosztować krocie. Zakup takiej maszyny bez przebiegu oznacza wydatek, który zwracać się będzie przez kilkanaście kolejnych lat, szczególnie jeżeli chcemy użytkować pojazd okazjonalnie. Zatem - warto rozważyć kupno sprzętu komunalnego z drugiej ręki, choćby za pośrednictwem naszego portalu.

Używane pojazdy komunalne na sprzedaż

Interesują Cię pojazdy komunalne w dobrych cenach? Postaw na sprzęt używany! Szczególnie, że w naszej ofercie znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży sprzętu komunalnego z całej Polski oraz różnych krajów Europy. Mamy szeroki wybór pojazdów specjalistycznych - u nas szybko i łatwo znajdziesz używany sprzęt, idealny dla potrzeb Twojej firmy.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej. Każdego dnia pojawiają się tu zupełnie nowe oferty sprzedaży pojazdów komunalnych w super cenach. Podajemy pełne dane kontaktowe sprzedawców - a dla Twojej wygody uruchomiliśmy również funkcję formularza kontaktowego, za pomocą którego wyślesz email do sprzedającego, nie wyłączając ogłoszenia.

Dlaczego warto kupować sprzęt komunalny na Truck.pl?

Jeżeli chcesz kupować sprzęt komunalny w dobrych cenach, to zrób to właśnie u nas! Giełda internetowa truck.pl to miejsce, gdzie znajdziesz naprawdę szeroki wybór używanych pojazdów komunalnych z całej Europy. Łatwo wyszukasz tu propozycje maszyn idealnie dopasowanych do Twoich aktualnych potrzeb oraz budżetu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 46
 • Przegląd rynku na targach POL-ECO-SYSTEM Przegląd rynku na targach POL-ECO-SYSTEM Międzynarodowa wystawa 11-14 października w Poznaniu 2016-09-16
  Targi POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu (11-14.10.2016) dla osób odpowiedzialnych za utrzymanie czystości i porządku oraz za tereny zielone są miejscem, gdzie mogą zapoznać się z najnowszą ofertą rynkową i spotkać się z ekspertami rynku.
  Czytaj całość
 • Odbiera odpady i myje pojemniki Odbiera odpady i myje pojemniki Nowa śmieciarko-myjka NTM 2015-11-13
  Tym razem prezentujemy śmieciarko-myjkę NTM. Wspólnie ze swoim autoryzowanym partnerem serwisowym firma stworzyła pojazd do odbioru odpadów wyposażony w wysokociśnieniowe urządzenie do mycia pojemników.
  Czytaj całość
 • CHEMNITZ Jedyna wschodnioniemiecka wystawa pojazdów użytkowych zaprasza CHEMNITZ Jedyna wschodnioniemiecka wystawa pojazdów użytkowych zaprasza COMMCAR od 1 do 4 października 2015 na terenie Targów Chemnitz 2015-09-25
  Po raz drugi od 2013 roku Targi Chemnitz zapraszają na jedyną wschodnioniemiecką wystawę pojazdów użytkowych. Cała wystawa COMMCAR, trwająca od 1 do 4 października w hali i na terenach otwartych, poświęcona jest innowacyjnej technologii budowy pojazdów, akcesoriom i usługom dla pojazdów ciężarowych, transporterów, pojazdów specjalnych i komunalnych oraz naczepom i zabudowom pojazdów.
  Czytaj całość