Pojazdy komunalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 25
Kraj
Informacje dodatkowe

Śmieciarki

Chcesz kupić śmieciarkę? A może pojazd do odbioru odpadów lub inny samochód tego rodzaju? Jesteś we właściwym miejscu! Znajdziesz u nas śmieciarki używane z całej Polski oraz Europy, sprzedawane przez wiodące firmy z branży handlu używanymi pojazdami komunalnymi. Już teraz poznaj naszą ofertę i przekonaj się sam.

Pojazdy komunalne potrafią być naprawdę drogie w zakupie. Aby zminimalizować koszty warto zwrócić uwagę na śmieciarki używane. Tym bardziej, że wcale nie muszą one wcale być bardziej kłopotliwe w eksploatacji niż fabrycznie nowe egzemplarze. Wystarczy jedynie kupić śmieciarki od profesjonalnej firmy, dającej gwarancję na pojazd.

Śmieciarki używane

Na naszym portalu znajdziesz kilkadziesiąt ofert sprzedaży pojazdów do odbioru odpadów z całej Polski. U nas ogłaszają się wyłącznie profesjonalne firmy zajmujące się handlem pojazdami komunalnymi. Nie ma tu przypadkowych autohandli, których właściciele uznali, że sprzedaż śmieciarek to doskonały sposób na dorobienie kilku tysięcy złotych!

Firmy, których oferty śmieciarek używanych znajdziesz na naszym portalu to wiodące przedsiębiorstwa z tej branży. W każdej z ofert znajdziesz bezpośredni kontakt do sprzedawcy, dzięki czemu szybko i sprawnie dowiesz się wszystkiego o pojeździe, który Cię interesuje oraz umówisz się na oględziny na żywo.

Śmieciarki na sprzedaż na Truck.pl

Truck.pl to miejsce, które zrzesza profesjonalistów z branży. Zobacz śmieciarki i pojazdy komunalne na sprzedaż. Kilkadziesiąt ofert z całej Polski w jednym miejscu. Teraz wystarczy jedynie ustawić budżet, rocznik oraz typ pojazdu, by w kilka sekund mieć dostęp do ogromnej liczby ofert. Przekonaj się samemu, jakie to proste!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 25

scania P360

Cena 180 000 PLN
2010 Polska
 

scania P280

Cena 109 000 PLN
2010 Polska
 

VOLVO FH 500

Cena 329 000 PLN
2012 Polska
 
 • W Dijon śmieci będą wywoziły pojazdy wodorowe W Dijon śmieci będą wywoziły pojazdy wodorowe 2024-04-18
  Metropolia Dijon (Francja) wprowadza do eksploatacji pierwsze śmieciarki napędzane wodorem. Położone w Burgundii Dijon rozpoczyna konwersję swoich pojazdów ciężkich. W sumie do użytku zostaną oddane cztery wodorowe śmieciarki.
  Czytaj całość
 • Zbiórka odpadów bez pylenia Zbiórka odpadów bez pylenia 10 śmieciarek na podwoziach Renault Trucks dla MPO Warszawa 2019-10-18
  Do floty Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Warszawie dołączyło 10 nowych pojazdów Renault Trucks D26 Wide z nadwoziem marki Farid do bezpylnej zbiórki odpadów stałych. Jednym z wymogów umowy zawartej między MPO a m.st. Warszawa na odbiór odpadów komunalnych było posiadanie odpowiednich pojazdów, które m.in. spełniają najbardziej rygorystyczne normy w zakresie emisji zanieczyszczeń, ale również umożliwiają precyzyjne rozliczanie wykonywanych usług.
  Czytaj całość
 • BS BIO – program do obsługi gospodarki odpadami BS BIO – program do obsługi gospodarki odpadami Usprawnia komunikację pomiędzy klientem BIO Service oraz operatorem logistycznym 2019-08-23
  Program Inter Cars BS BIO powstał po to, aby usprawnić komunikację pomiędzy klientem BIO Service oraz operatorem logistycznym, w tym przypadku dedykowaną firmą odbierającą odpady. Dzięki programowi nastąpiła automatyzacja tworzenia zgłoszeń oraz ujednolicenie ich składania.
  Czytaj całość