Samochody ciężarowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 70
Kraj
Typ nadwozia
Wyposażenie dodatkowe

Samochody ciężarowe Iveco

Iveco Stralis? Eurocargo? A może po prostu dostawcze Daily? Niezależnie od tego, które samochody ciężarowe Iveco spełnią Twoje oczekiwania, na portalu truck.pl z pewnością znajdziesz auto dla siebie. Przeglądaj naszą szeroką ofertę ogłoszeń o sprzedaży aut użytkowych Iveco z całej Polski i Europy.

Jak szybko znaleźć najlepsze auta ciężarowe Iveco dla swojej firmy? Wystarczy zaznaczyć kilka opcji w naszej wyszukiwarce. Przede wszystkim podaj budżet, zaznaczając go w rubryce "Cena". Nie zapomnij o zaznaczeniu modelu/modeli Iveco jakich szukasz. Podaj też typ nadwozia oraz roczniki aut, jakie Cię interesują.

Cechy samochodów Iveco

Wiele lat temu samochody ciężarowe Iveco nie miały najlepszej prasy. Użytkownicy narzekali na częste problemy z elektroniką oraz inne, dokuczliwe awarie. Na szczęście, to dosyć wyraźnie się zmieniło i teraz Stralis lub Eurocargo nie odbiegają jakoś zbytnio od swojej konkurencji pod kątem jakości wykonania.

Z kolei dostawczy Daily to już klasa sama w sobie. Auto nieprzypadkowo jest nazywane królem "międzynarodówki". Popularność tego auta w transporcie mówi zresztą sama za siebie. A mnogość wersji nadwoziowych do wyboru powoduje, że niemal każdy przewoźnik znajdzie idealne Iveco Daily dla siebie i swojej firmy.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 70

Iveco Daily 35S13 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 42 554 PLN 10 000 EUR
Czechy
 

Iveco 190E28 EURO 5 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 57 022 PLN 13 400 EUR
Czechy
 
 • Stralisy LNG w firmie HUBER Stralisy LNG w firmie HUBER IVECO Poland przekazało pięć ciągników siodłowych Natural Power 2019-06-14
  Do floty jednostek z silnikami wysokoprężnymi firmy HUBER, dołączyły nowe ciągniki siodłowe Stralis Natural Power (NP) przeznaczone do logistyki na terenie całej Europy.
  Czytaj całość
 • Stralisy LNG w testach u klientów Stralisy LNG w testach u klientów IVECO Poland udostępnia osiem pojazdów gazowych 2019-06-07
  IVECO Poland, bezpośredni dystrybutor pojazdów ciężkich IVECO w Polsce, udostępnia teraz swoim klientom aż osiem pojazdów demonstracyjnych IVECO Stralis LNG, zasilanych skroplonym gazem ziemnym. Redukcja wpływu transportu drogowego na środowisko naturalne oraz optymalizacja kosztów transportu to główne cele wielu firm transportowych.
  Czytaj całość
 • Lipiński bierze 20 gazowych Stralisów Lipiński bierze 20 gazowych Stralisów Kontrakt IVECO Poland na dostawę ciągników LNG 2019-04-26
  Firma PUH Export-Import Adam Lipiński uzupełnia swoją flotę pojazdów z silnikami wysokoprężnymi, o pojazdy IVECO Stralis Natural Power (NP) wykorzystujące jako paliwo skroplony gaz ziemny.
  Czytaj całość