Samochody ciężarowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 148
Kraj

Samochody ciężarowe

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firm transportowych i produkcyjnych bez odpowiednich samochodów ciężarowych. Pojazdy te sprawdzają się zresztą również w wielu innych branżach. Niestety, ich zakup to gigantyczne koszty, które często przerastają możliwości danego przedsiębiorstwa, zwłaszcza, gdy dopiero się ono rozwija. Nie każdy chce bowiem podejmować ryzyko zadłużenia.

Na szczęście, istnieje skuteczne rozwiązanie. Jest nim sprzedaż samochodów ciężarowych używanych oraz poleasingowych. Tym właśnie zajmuje się nasz serwis. Znajdziesz tu ogłoszenia z terenu całego kraju, ciężarówki wielu różnych marek i modeli. To, co je łączy, to przystępna cena, dzięki której zbudowanie floty samochodowej stanie się znacznie łatwiejsze.

Kupuj samochody ciężarowe używane i poleasingowe

W naszym serwisie znajdziesz szeroki wybór aut ciężarowych, wśród których znajdziesz zarówno samochody nowe, jak i ciężarówki używane. Dzięki temu możesz wybrać to, czego potrzebujesz. Decydując się na zakup nowego samochodu ciężarowego możesz mieć pewność, że pojazd posłuży ci przez długi czas, a inwestycja z pewnością się opłaci.

Jeśli zaś interesują cię samochody ciężarowe poleasingowe - szeroka oferta ogłoszeń, jaką znajdziesz w naszym serwisie, pozwoli ci szybko i sprawnie podjąć decyzję. Samochody używane i poleasingowe z Truck.pl wyróżnia przystępna cena, która pozwoli ci sporo zaoszczędzić. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wybierasz kilkuletnie, sprawne ciężarówki, które możesz wykorzystywać przez lata.

Dlaczego warto kupować ciężarówki używane na Truck.pl?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z Truck.pl? To bardzo proste - jesteśmy godnym zaufania serwisem, w którym bez trudu znajdziesz samochód ciężarowy poleasingowy dopasowany do twoich potrzeb. Jasna i przejrzysta strona sprawia, że przeglądanie ogłoszeń jest niezwykle proste - dzięki temu znalezienie ciężarówki w dobrej cenie nie zajmie ci dużo czasu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 148

Renault D 18

Cena 144 266 PLN 32 200 EUR
Czechy
 

Renault Premium 430

Cena 75 717 PLN 16 900 EUR
Niemcy
 

Renault D 13.240

Cena 89 158 PLN 19 900 EUR
Niemcy
 
 • Zmodernizowane pojazdy Renault Trucks do dystrybucji miejskiej Zmodernizowane pojazdy Renault Trucks do dystrybucji miejskiej Nowy design i zwiększone bezpieczeństwo 2024-01-10
  Renault Trucks prezentuje nową odsłonę pojazdów do dystrybucji miejskiej i podmiejskiej, w tym specjalne funkcje dedykowane dla modeli elektrycznych. Nowy design czerpie inspiracje zarówno z gamy pojazdów lekkich (LCV), jak i ciężarowych...
  Czytaj całość
 • Ruszyła seryjna produkcja Renault Trucks E-Tech T i C Ruszyła seryjna produkcja Renault Trucks E-Tech T i C 44-tonowe elektryczne samochody ciężarowe z Bourg-en-Bresse 2023-12-15
  W fabryce Bourg-en-Bresse rozpoczęła się seryjna produkcja ciężkich elektrycznych samochodów ciężarowych Renault Trucks. Zakład montuje samochody ciężarowe marki od 60 lat, a obecnie rozpoczyna produkcję modeli Renault Trucks E-Tech T i C.
  Czytaj całość
 • Wodorowy Renault Master w nowej odsłonie Wodorowy Renault Master w nowej odsłonie 2023-12-01
  Hyvia na targach Solutrans zaprezentowała nową wersję swojego wodorowego Renault Mastera. Przygotowując się do masowej produkcji modelu od 2025 roku, Hyvia kontynuuje rozwój swojej technologii. Chociaż spółka joint venture Renault i Plug wprowadza już na rynek...
  Czytaj całość