Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj
Informacje dodatkowe

Cysterny

Jeśli prowadzisz firmę, świadczącą profesjonalne usługi transportowe, dobrze wiesz, jak ważny jest perfekcyjnie zorganizowany przewóz towarów. Wychodząc naprzeciw twoim potrzebom, każdego dnia na naszym portalu oferujemy duży wybór samochodów dostawczych, wśród których znajdują się m.in. różne modele .

W bogatej bazie ofert zgłaszanych przez producentów z całego kraju znajdują się cysterny paliwowe, służące do przewozu autogazu, ale też innych towarów, np. spożywczych. Intuicyjna wyszukiwarka pozwala na sprawne wyszukanie odpowiednich parametrów cysterny lub naczepy cysterny.

Przyczepy cysterny

Nasza oferta uwzględnia także przyczepy cysterny rożnych gabarytów, roczników i marek. Dzięki bogatej dokumentacji i bazie zdjęciowej zawsze możesz dokonać trafnego wyboru, sprawdzając szczegółowo dane techniczne na stronie i dzwoniąc pod podany numer telefonu. Pojemność cysterny, przebieg, ilość komór i wiele innych informacji, które skonkretyzują wybór – to wszystko jest ważne i prowadzi do podjęcia właściwej decyzji.

Oprócz podstawowych danych, przy zdjęciu każdej przyczepy cysterny znajdują się także dodatkowe informacje, dotyczące m.in. rodzaju zbiorników, masy własnej, miejsca zakupu i serwisowania. Każdy szuka pojazdu dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb, dlatego staramy się, aby nasza oferta była maksymalnie zróżnicowana.

Używane cysterny

W większości przypadków są to cysterny paliwowe używane w rożnych, często bardzo okazjonalnych cenach. Niezależnie jaki rocznik wybierzesz, możesz mieć pewność, że każda z nich jest szczegółowo sprawdzona, wolna od wszelakich wad ukrytych. U nas ogłaszają się tylko solidne firmy i osoby prywatne, wystawiając na sprzedaż samochody dostawcze używane i poleasingowe.

Mega Handel Export-Import Sp.z o.o.

Mega Handel Export-Import Sp.z o.o.

Belsk Duży, Polska
Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1