Wiadomości z rynku

poniedziałek
24 czerwca 2024

Już za miesiąc VIII edycja targów Autos Truck Day!

17 maja 2019

 

Po rocznej przerwie do kalendarza wydarzeń w branży ciężarowej wracają targi Autos Truck Day. Będzie to powrót w wielkim stylu!
Tegoroczne targi odbędą się już za niespełna miesiąc - w piątek 14 czerwca. Impreza od początku jest w pełni poświęcona branży ciężarowej. Klienci Autos będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszą ofertą asortymentową największych marek wśród dostawców części do pojazdów użytkowych oraz nową ofertą warsztatową. Największą zmianę będzie lokalizacja. Całe wydarzenie do tej pory odbywało się w Centrali Autos w Solcu Kujawski, w tym roku będzie to zupełnie nowe miejsce - Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. BCTW to nowoczesny obiekt liczący ponad 16 tysięcy m2 powierzchni użytkowej oraz niemal 11.000 m² powierzchni ekspozycyjnej z możliwością podziału jej na trzy niezależne segmenty. Na takiej przestrzeni zmieszczą się wszyscy wystawcy prezentujący swoją ofertę podczas Autos Truck Day, których w tym roku jest już blisko 90. czyli o połowię więcej niż w 2017 roku. Wśród wystawców znalazło się wiele europejskich i światowych marek. Wkrótce uruchomiona zostanie strona poświęcona VIII targom Autos Truck Day, na której będzie można się zapoznać ze szczegółami wydarzenia.

Podczas VIII edycji Autos Truck Day zaprezentowana zostanie szeroka oferta dostawców, których asortyment jest dostępny w sieci Autos, w tym wyposażenie warsztatowe. Poza bardzo rozbudowaną częścią targową ATD to również integracja, mnóstwo atrakcji, a na zakończenie tradycyjnie część artystyczna zakończona wspaniałym koncertem. W tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA, który w tym roku obchodzi 30lecie pracy artystycznej. Zaproszenia na Autos Truck Day pod koniec maja będą dostępne w oddziałach sieci Autos.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.