Znalezione artykuły: 7

 • Drogowe ułatwienia Drogowe ułatwienia 2010-09-17
  EuroMaty to nowa jakość na rynku drogowym w Polsce. Polietylenowe tymczasowe drogi dojazdowe wprowadziła na rynek firma Lifton Polska z Zabrza. Przewozy dzięki temu staną się łatwiejsze. Podobne rewolucje drogowe marzą nam się częściej.
  Czytaj całość
 • Naczepy powiązane Naczepy powiązane 2010-09-17
  Dwie firmy, które interesują głównie naczepy połączyły siły. Dzięki temu Eurotrailer został wyłącznym importerem naczep KÖGEL na Polskę.
  Tagi:   kögel naczepy
  Czytaj całość
 • Nowe maszyny budowlane Nowe maszyny budowlane 2010-09-17
  Firma HSW Stalowa Wola wprowadziła na rynek zmodernizowane koparko-ładowarki. Ich nazwa to 9.50M. Masa eksploatacyjna sprzętu wynosi 8.800 kg. Silnik ma moc 74 kW (99 KM). Koparko-ładowarki tego typu należą to najbardziej uniwersalne maszyny budowlane. Mogą pracować jako spychacze, odśnieżarki, zamiatarki, młoty wyburzeniowe, czy nawet frezarki do asfaltu.
  Czytaj całość
 • Samochody ciężarowe  klasy ekstra Samochody ciężarowe klasy ekstra 2010-09-17
  Mercedes-Benz zaprezentuje na targach IAA w Hanowerze Actrosa do transportu dalekobieżnego w eleganckiej formie, jako Edition Black Liner i Edition White Liner. Będzie to limitowana seria 500 pojazdów. Actros w tym wydaniu to komfort i wygoda.
  Czytaj całość
 • Scania ma nowy serwis w Pile Scania ma nowy serwis w Pile 2010-09-17
  W Pile otwarto nowy serwis ciężarówek firmy Scania. Punkt serwisowy znajduje się przy Alei Powstańców Wielkopolskich, na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 10 i 11, niedaleko obwodnicy miasta. Tutaj też zdobędziemy wszelkie części, którymi naprawimy nasze samochody ciężarowe. Na klientów czeka wykwalifikowany zespół specjalistów, a serwis został wyposażony zgodnie ze standardami Scanii. Do dyspozycji oddano dwa stanowiska naprawcze.
  Czytaj całość
 • Scania w południowo-wschodniej Azji Scania w południowo-wschodniej Azji 2010-09-17
  Samochody ciężarowe firmy Scania będą realizowały usługi kurierskie Asia Road Network (ARN), dostępnych na obszarze południowo-wschodniej Azji.Taką decyzję podjęła firma transportowa TNT Express. Drogę do tego pionierskiego projektu utorowała silna pozycja jaką Scania ma w Azji. Obecnie usługa ARN łączy 6 krajów i 127 miast, położonych wzdłuż trasy.
  Czytaj całość
 • Widmo e-myta krąży po Polsce Widmo e-myta krąży po Polsce 2010-09-17
  Do tworzenia elektronicznego systemu poboru opłat za korzystanie z głównych dróg nasz rząd podszedł według tradycyjnego polskiego systemu: już na wstępie jesteśmy spóźnieni z realizacją tego przedsięwzięcia. W tych dniach rząd ma wybrać firmę, która zbuduje u nas system tzw. e-myta i będzie nim zarządzać. Nowy system ma między innymi doprowadzić do sytuacji, że samochody ciężarowe nie będą musiały zatrzymywać się przy bramkach autostradowych. Teoretycznie przewozy powinny stać się łatwiejsze.
  Czytaj całość
Najpopularniejsze tagi