Ciągniki siodłowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 78
Kraj
Przebieg 78

Ciągniki siodłowe Renault

Magnum, Premium oraz inne ciągniki siodłowe Renault to jedne z najpopularniejszych aut tego typu na polskich drogach. Od lat są niezwykle popularne w polskich firmach transportowych. Jeżeli interesują Cię samochody ciężarowe Renault to już teraz zobacz naszą ofertę. Mamy auta na każde potrzeby i w każdym budżecie!

Na naszym portalu szybko i łatwo znajdziesz ciągnik siodłowy Renault, którego akurat szukasz. Wystarczy, że podasz swój budżet, roczniki jakie Cię interesują, a także model pojazdu, by po kilku sekundach znaleźć najlepsze oferty z całego kraju. W każdej z nich znajdziesz bezpośredni kontakt do sprzedającego - dzięki temu, umówisz się na oględziny!

Używane ciągniki siodłowe Renault

Zacznijmy od największego auta, czyli popularnej "Magnumki". Choć roczniki z lat 90 nie miały najlepszych opinii, to już nowsze są znacznie bardziej niezawodne. Chwalona jest ich mocna konstrukcja, głównie rama, która jest odporna na przeciążenia. A już roczniki po 2013, z silnikami z serii T, uważane są za bezproblemowe.

A inne modele? Renault Premium to z kolei niska masa własna, co daje naprawdę niezłe osiągi. Oprócz tego, model chwalony jest za bardzo dobre właściwości jezdne. Jeżeli chodzi o awaryjność, to raczej nie ma się co martwić. Silniki, jak i skrzynie biegów pochodzą z Volvo, zatem o jakiejś większych problemach nie ma tu mowy.

Dlaczego warto kupić ciągnik siodłowy Renault?

Główny powód to niska cena, w stosunku do rocznika. Niestety, choć jest to zaleta przy zakupie, to problem pojawia się przy późniejszej odsprzedaży. Trudno liczyć na korzystną cenę - mit o awaryjności Renault ciągle pokutuje wśród Polaków. Choć, jak pokazuje praktyka i setki egzemplarzy "Renówek" na trasach całej Europy, to już nieaktualny mit.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 78
 • FedEx Express testuje wodorowego Renault Mastera FedEx Express testuje wodorowego Renault Mastera 2024-03-01
  W Utrechcie w Holandii FedEx Express rozpoczął test pierwszego vana na wodór. Pojazd Renault Master Van H2-Tech, opracowany przez firmę Hyvia, powinien pozwolić firmie lepiej zrozumieć technologię i jej działanie.
  Czytaj całość
 • Zmodernizowane pojazdy Renault Trucks do dystrybucji miejskiej Zmodernizowane pojazdy Renault Trucks do dystrybucji miejskiej Nowy design i zwiększone bezpieczeństwo 2024-01-10
  Renault Trucks prezentuje nową odsłonę pojazdów do dystrybucji miejskiej i podmiejskiej, w tym specjalne funkcje dedykowane dla modeli elektrycznych. Nowy design czerpie inspiracje zarówno z gamy pojazdów lekkich (LCV), jak i ciężarowych...
  Czytaj całość
 • Ruszyła seryjna produkcja Renault Trucks E-Tech T i C Ruszyła seryjna produkcja Renault Trucks E-Tech T i C 44-tonowe elektryczne samochody ciężarowe z Bourg-en-Bresse 2023-12-15
  W fabryce Bourg-en-Bresse rozpoczęła się seryjna produkcja ciężkich elektrycznych samochodów ciężarowych Renault Trucks. Zakład montuje samochody ciężarowe marki od 60 lat, a obecnie rozpoczyna produkcję modeli Renault Trucks E-Tech T i C.
  Czytaj całość