Maszyny rolnicze

Kategoria
Cena
Rok produkcji 21
Kraj

Kombajny zbożowe

Posiadanie kombajnu zbożowego pozwala na usprawnienie swych działań podczas żniw i uniknięcie wydatków związanych z wynajęciem takiego urządzenia. Można nawet czerpać z tego zyski, udostępniając swoją maszynę innym. Wiadomo jednak, że kombajny zbożowe są bardzo drogie – należą do najkosztowniejszych maszyn rolniczych.

Oczywiście zakup taki może być opłacalny, szczególnie że nowoczesne maszyny są bardzo zaawansowane. Nie trzeba jednak decydować się na tak poważne przedsięwzięcie, gdyż używane kombajny zbożowe są tak samo dobre, a znacznie tańsze. Zakup takiego sprzętu jest więc w zasięgu możliwości wielu gospodarstw.

Używane kombajny zbożowe na sprzedaż

Wiele firm oferuje używane kombajny zbożowe na sprzedaż, ale z pewnością mnóstwo osób będzie obawiać się, że w ich ofercie maszyny te nadal będą bardzo drogie. Dobrą wiadomością dla nich może być więc fakt, że na Truck.pl znaleźć można oferty nie tylko firm sprzedających używane kombajny, ale też osób prywatnych. Sprawia to, że ceny są mocno zróżnicowane.

Zakup używanego kombajnu zbożowego nie będzie tak dużym obciążeniem dla budżetu gospodarstwa jak zakup nowej maszyny. Poza tym kombajny zbożowe oferowane na Truck.pl są dobrze utrzymane i spisują się tak samo znakomicie jak nowe. Są to ponadto maszyny najlepszych marek, posiadające zaawansowane funkcje, a więc oferty te mogą zainteresować wiele osób.

Kombajny na sprzedaż z serwisu truck.pl

Poszukiwanie używanych kombajnów na sprzedaż na stronie Truck.pl to najlepsze rozwiązanie dla osób zainteresowanych kupnem takiego sprzętu. Strona przedstawia oferty firm i sprzedawców prywatnych, w dodatku pochodzących z całej Polski. Sprawia to, że kupujący mogą liczyć na bardzo duży wybór używanych kombajnów zbożowych.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 21

Kombajn do zboża Fendt Ideal 7 T

Cena 1 483 427 PLN 331 100 EUR
2021 Niemcy
 

Kombajn do zboża Fendt Ideal 10TA

Cena 2 173 394 PLN 485 100 EUR
2022 Niemcy
 

Kombajn do zboża Claas Lexion 770

Cena 1 097 674 PLN 245 000 EUR
2015 Niemcy
 

Kombajn do zboża Fendt 9470 X

Cena 291 220 PLN 65 000 EUR
2011 Niemcy
 
 • Kombajny z charakterem Kombajny z charakterem Maszyny rolnicze. Kombajn Claas Avero 240 2010-06-11
  Na rynek trafił pierwsze kombajny zbożowe z nowej serii marki Claas. Avero 240 to maszyna kompaktowa przeznaczona głównie do gospodarstw rolnych średniej wielkości. Kombajn napędzany jest silnikiem Caterpillara. Te maszyny rolnicze są wyposażone w nowatorski system omłotu APS.
  Czytaj całość
 • Maszyny rolnicze spod Amsterdamu Maszyny rolnicze spod Amsterdamu Import. Ciągniki, kombajny, pługi, siewniki... z krajów Beneluksu 2010-05-21
  W Holandii i Belgii jest mnóstwo firm handlujących używanymi maszynami rolniczymi. Polscy odbiorcy chętnie kupują ciągniki, kombajny do okopowych, kombajny zbożowe, pługi, siewniki i inne maszyny rolnicze pochodzące z krajów Beneluxu.
  Czytaj całość
 • Od ciągników Farmtrac 7100 do kombajnów Fendt 9460 X Od ciągników Farmtrac 7100 do kombajnów Fendt 9460 X Targi. Polagra-Premiery 2010 w Poznaniu 2010-02-26
  Prawie trzystu wystawców przyjechało na Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa Polagra-Premiery w Poznaniu, zorganizowane w dniach 11-14 lutego. Na wystawie mogliśmy oglądać między innymi najpopularniejsze ciągniki Farmtrac 7100 (napęd Perkins) i Pol - Mot H. Wśród cięższych ciągników prezentowano maszyny rolnicze firm Massey Ferguson i John Deere. Na targach prezentowano też przyczepy kontenerowe oraz przyczepy - rozsiewacze Gustrower. W Poznaniu oglądaliśmy też kombajny zbożowe - Challenger 680B, Fendt 9460X i Class Avero. Zainteresowaniem cieszyły się także stoiska firmy Pichon, gdzie prezentowano ładowarki przegubowe.
  Czytaj całość