Pojazdy komunalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 2
Kraj
Dane podstawowe
Informacje dodatkowe

Piaskarka solarka

Piaskarko-solarka to pojazd komunalny, służący do posypywania dróg jezdnych podczas opadów śniegu i gołoledzi środkiem uszorstniającym. Dzięki pracy tego typu maszyn nawierzchnia zostaje pozbawiona śliskości i jest znacznie bezpieczniejsza dla użytkowników ruchu. Utrzymanie czystości dróg zimą to kwestia priorytetowa, dlatego powinno zwracać się szczególną uwagę na jakość użytkowanych pojazdów.

Piaskarko solarki mogą różnić się między sobą gabarytami oraz parametrami technicznymi, m. in. pojemnością zbiornika na materiał do obsypywania oraz na solankę, podajnikiem środka uszorstniającego, regulacją szerokości posypywania, czy napędem. To wszystko ma duże znaczenie i dlatego przed zakupem należy zwrócić szczególną uwagę na te właśnie kwestie.

Piaskarki używane

Alternatywą do zakupu nowych pojazdów komunalnych jest inwestycja w piaskarkę używaną. Szkoda przepłacać, ponieważ za o wiele mniejsze pieniądze można dostać na rynku wtórnym całkiem dobre pojazdy o niewielkim przebiegu, różnych firm i w wybranym przez siebie roczniku. Wiele ogłoszeń sprzedawców z Polski i całej Europy w zasięgu jednego kliknięcia!

Każda oferta jest dobrze opisana i opatrzona zdjęciem, dzięki czemu otrzymujesz najważniejsze informacje, niezbędne do zakupu piaskarko-solarki czy piaskarki. Zakup takiej maszyny nie kosztuje dużo i nie musisz czekać na zwrot kosztów, jak ma to miejsce w przypadku inwestycji w nowy pojazd.

Piaskarko solarka

W bazie truck.pl znajdują się także piaskarko solarki używane po atrakcyjnych cenach, często z niewielkim przebiegiem. Zamiast tracić sporo pieniędzy na nową maszynę, spokojnie można kupić w 100% sprawny pojazd z drugiej ręki. U nas znajdziesz tylko sprawdzone piaskarko solarki, bez wad ukrytych, dlatego jeszcze przez wiele lat mogą być eksploatowane bez ponoszenia kosztów na naprawy.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 2