Samochody dostawcze

Kategoria
Cena
Rok produkcji 8
Kraj
Wyposażenie dodatkowe

Samochody dostawcze Renault

Obok szerokiej gamy aut osobowych, francuski producent oferuje również cenione samochody dostawcze. A jako auta używane konkurują one nie tylko wyjątkowo atrakcyjną ceną na rynku wtórnym, ale również niezrównanym komfortem podróżowania. To ważny aspekt - szczególnie, jeżeli za kierownicą spędzamy długie godziny.

Wiele osób omija używane Renault twierdząc, że są one ponadprzeciętnie awaryjne w porównaniu z konkurencją. Cóż, jeszcze kilka lat temu byłoby to prawdą. Na szczęście, modele wyprodukowane po 2007 nie mają już tak wielu przypadłości związanych z silnikami (poprawiono jednostki DCI) czy wadliwą elektroniką.

Używane samochody dostawcze Renault

Chcesz kupić używane Renault? Nic prostszego! Użyj naszej wyszukiwarki, by w kilka sekund znaleźć najlepszy model auta dostawczego dla swojej firmy. Wybierz model, budżet oraz rocznik, a po chwili zobaczysz oferty z całej Polski. Możesz też sortować ogłoszenia po wyposażeniu - da Ci to pewność, że szybciej znajdziesz idealne auto.

Zobacz jakie samochody dostawcze Renault możesz kupić za pomocą naszego portalu. Mamy zarówno klasyczne furgony, chłodnie, ale też kontenery z windą. Stale aktualizowana baza aut Renault z drugiej ręki pozwoli Ci szybko znaleźć najlepsze oferty dla siebie. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony - nawet, jeżeli dziś nie znajdziesz nic dla siebie.

Dlaczego warto kupić samochód dostawczy Renault

Atrakcyjna cena w stosunku do rocznika to podstawowa zaleta samochodów dostawczych francuskiej marki. Kwoty, które wystarczą na zakup kilka lat starszych aut konkurencji, bez problemu pozwolą kupić relatywnie młode samochody dostawcze Renault. Dzięki temu, możesz cieszyć się świeżym autem, bez ponoszenia znacznych kosztów.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 8
 • Zmodernizowane pojazdy Renault Trucks do dystrybucji miejskiej Zmodernizowane pojazdy Renault Trucks do dystrybucji miejskiej Nowy design i zwiększone bezpieczeństwo 2024-01-10
  Renault Trucks prezentuje nową odsłonę pojazdów do dystrybucji miejskiej i podmiejskiej, w tym specjalne funkcje dedykowane dla modeli elektrycznych. Nowy design czerpie inspiracje zarówno z gamy pojazdów lekkich (LCV), jak i ciężarowych...
  Czytaj całość
 • Ruszyła seryjna produkcja Renault Trucks E-Tech T i C Ruszyła seryjna produkcja Renault Trucks E-Tech T i C 44-tonowe elektryczne samochody ciężarowe z Bourg-en-Bresse 2023-12-15
  W fabryce Bourg-en-Bresse rozpoczęła się seryjna produkcja ciężkich elektrycznych samochodów ciężarowych Renault Trucks. Zakład montuje samochody ciężarowe marki od 60 lat, a obecnie rozpoczyna produkcję modeli Renault Trucks E-Tech T i C.
  Czytaj całość
 • Wodorowy Renault Master w nowej odsłonie Wodorowy Renault Master w nowej odsłonie 2023-12-01
  Hyvia na targach Solutrans zaprezentowała nową wersję swojego wodorowego Renault Mastera. Przygotowując się do masowej produkcji modelu od 2025 roku, Hyvia kontynuuje rozwój swojej technologii. Chociaż spółka joint venture Renault i Plug wprowadza już na rynek...
  Czytaj całość