Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 355
Kraj

Koparki kołowe

Szukasz koparki kołowej? Specjalnie dla Ciebie mamy kilkadziesiąt propozycji z całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Jak wyszukać najlepsze koparki na sprzedaż za pomocą naszego portalu? To niezwykle proste. Z myślą o Tobie opracowaliśmy niezwykle łatwą w obsłudze wyszukiwarkę. Wystarczy, że podasz swój budżet oraz roczniki produkcji koparek kołowych, które Cię interesują. Zaznacz te parametry, a po chwili zobaczysz oferty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Teraz łatwo wybierzesz używane koparki również na podstawie wyposażenia czy lokalizacji.

Jakie koparki na sprzedaż znajdziesz w naszym portalu? Wybór jest naprawdę szeroki. Mamy:

Koparki używane - czy to dobra inwestycja?

Prowadzisz firmę budowlaną? A może po prostu potrzebna jest Ci własna koparka? Pamiętaj, że zakup fabrycznie nowego pojazdu potrafi być kosztowny. Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko o samą kwotę jaką wydasz w momencie zakupu, ale również utratę wartości. Nie ma się co oszukiwać - maszyny budowlane dosyć sporo tracą z pierwotnej kwoty, którą zostawisz sprzedawcy w momencie odbioru pojazdu. W tym kontekście używane koparki budowlane mogą być znacznie lepszym rozwiązaniem.Są wyraźnie tańsze od swoich fabrycznie nowych odpowiedników.

W dłuższej perspektywie ich zakup spowoduje także mniejszy ubytek pieniędzy z firmowego budżetu. Jednocześnie oferują tak samo dobre parametry jak pojazdy nowe - pod warunkiem, oczywiście, dokonania odpowiedniego wyboru pojazdu. Z tego powodu, używane koparki będą świetną propozycją dla firm, które nie chcą inwestować zbyt dużych środków w zakup sprzętu. Jeżeli po prostu potrzebujesz dodatkowego pojazdu w swojej firmie budowlanej i nie chcesz wydawać na jego zakup zbyt wiele, to koparka z drugiej ręki z pewnością spełni Twoje potrzeby.

Koparki kołowe - kiedy się sprawdzą?

Koparki kołowe są naprawdę wielofunkcyjnymi pojazdami. Ich spektrum zastosowań jest niezwykle szerokie. Będą doskonałym rozwiązaniem zarówno na tradycyjnym placu budowy, jak również w przypadku inwestycji drogowych. Koparki kołowe używane są również do wszelkiego rodzaju prac ziemnych, ale także do wykopów czy melioracji. Co ważne, można je dosyć łatwo rozbudować, poszerzając spektrum zastosowań. Na rynku bez problemu znajdziesz akcesoria do koparek kołowych, takie choćby jak:

Dlaczego właśnie koparki z truck.pl?

Portal truck.pl to jedno z tych nielicznych miejsc w polskim Internecie, gdzie koparki na sprzedaż wystawiają wyłącznie profesjonaliści z tej branży. Tu nie ma ogłoszeń przypadkowych handlarzy. Wybierając koparki kołowe z naszego portalu możesz mieć pewność, że dana propozycja Cię nie zawiedzie.

Jak skontaktować się ze sprzedającymi? W każdej z ofert znajdziesz bezpośredni kontakt do danej firmy. Teraz już tylko kilka sekund dzieli Cię od zakupu najlepszej koparki kołowej dla Twoich potrzeb. Nie czekaj - umów się na oględziny już teraz.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 355