Wiadomości z rynku

Znalezione artykuły: 22

 • Można już zamawiać Opla Combo-e Life Można już zamawiać Opla Combo-e Life 2021-07-15
  Można już składać zamówienia na nowego Opla Combo‑e Life. Niemiecki producent rozpoczął w Polsce sprzedaż swojego w pełni elektrycznego kombivana. Ceny rozpoczynają się od 159.150 zł (sugerowane ceny detaliczne z VAT w Polsce).
  Czytaj całość
 • Nowy Ład – co to? Nowy Ład – co to? 2021-07-15
  15 maja br. zaprezentowane zostały założenia nowego programu społeczno-gospodarczego, który ma pomóc w wychodzeniu z kryzysu wywołanego skutkami pandemii. Program ten otrzymał nazwę „Nowy Ład”.
  Czytaj całość
 • eSprinter jako inteligentny SmartVan IoT eSprinter jako inteligentny SmartVan IoT 2021-07-15
  eSprinter stał się bazą dla wyjątkowo innowacyjnego pojazdu demonstracyjnego, zbudowanego przez polską firmę technologiczną EV Fleet z Lublina. SmartVan IoT wykorzystuje internet rzeczy, aby zwiększyć efektywność miejskiej logistyki i transportu.
  Czytaj całość
 • viaTOLL tylko do 30 września viaTOLL tylko do 30 września 2021-07-15
  Ministerstwo Finansów przedłużyło umowę na utrzymanie Elektronicznego Systemu Poboru Opłat (viaTOLL) do 30 września 2021 r. Jednocześnie nowy system - e-TOLL - działa od 24 czerwca 2021 r. Przedłużenie umowy oznacza okres przejściowy dla przewoźników i równoległe funkcjonowanie systemów viaTOLL i eTOLL.
  Czytaj całość
 • Kierowca z przypadku Kierowca z przypadku 2021-07-14
  Z Anią Rapp, kierowcą zawodowym, rozmawia Tomasz Czarnecki. - Czy Raperka Traperka słucha rocka? A może muzyki poważnej? Pytam, bo gdy zagaiłem do Ciebie na Messengerze odpisałaś, że nie rapujesz…
  Czytaj całość
 • Specjaliści od nietypowych produktów Specjaliści od nietypowych produktów 2021-07-14
  Branża TSL jest fascynująca. Znajdują w niej miejsce firmy zajmujące się z pozoru nietypowymi, lecz niezwykle potrzebnymi, mocno specjalistycznymi produktami. Dziś opowiemy o nietypowym, aczkolwiek skutecznym sposobie na działania marketingowe, bardzo gorących plandekach oraz specjalnych plecakach. W roli głównej Pro-Teht Plandeki Polskie.
  Czytaj całość
 • 14 grzechów głównych przewoźników w Internecie 14 grzechów głównych przewoźników w Internecie 2021-07-13
  Strona internetowa stanowi wizytówkę niemal każdej firmy. Co prawda przy kilkudziesięciu tysiącach przedsiębiorstw działających w branży TSL trudno, by akurat nasza wyskakiwała na pierwszej odsłonie wyszukiwarki, lecz witryna wpływa na pozytywną identyfikację działalności.
  Czytaj całość
 • Pościg ITD za kamperem Pościg ITD za kamperem 2021-07-13
  Nie zatrzymał się do kontroli, uciekając doprowadził do kolizji z innym pojazdem, a ostatnie metry przed zatrzymaniem uciekał pieszo. Kierującego kamperem zatrzymali inspektorzy Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej GITD.
  Czytaj całość
 • Ruchome podłogi zdobywają rynek Ruchome podłogi zdobywają rynek 2021-07-13
  Na dość stabilnym rynku naczep w Polsce w ostatnich latach pojazdy z ruchomą podłogą wyróżniają się rosnącą sprzedażą. Takie naczepy samowyładowcze z roku na rok zyskują w Europie coraz większą popularność ze względu na swoją wszechstronność oraz łatwość załadunku oraz rozładunku.
  Czytaj całość
 • „Elektryki” dla firm z dofinansowaniem „Elektryki” dla firm z dofinansowaniem 2021-07-13
  W nowym programie wsparcia nabywców samochodów elektrycznych „Mój elektryk” NFOŚiGW rozszerzono grono beneficjentów mogących ubiegać się o dofinansowanie zakupu samochodu elektrycznego o przedsiębiorców i samorządy, podniesiono wysokość dopłaty do 27 tys. zł dla samochodów osobowych i utrzymano dofinansowania w kwocie 70 tys. dla modeli dostawczych.
  Czytaj całość
 • Spółka TT–TRUCK przejęła Białystok Spółka TT–TRUCK przejęła Białystok 2021-07-12
  Wskutek przekształceń TT-Thermo King Sp. z o.o., z dniem 1 lipca 2021 r. dotychczasowe obowiązki Centrum Serwisowego w Jeżewie Starym koło Białegostoku, w zakresie serwisu pojazdów ciężarowych Volvo Trucks, Renault Trucks oraz sprzedaży pojazdów nowych i używanych Renault Trucks przejęła nowopowstała spółka TT-TRUCK Sp. z o.o.
  Czytaj całość
 • Dwujezdniową S6 z Bobrownik do Skórowa Dwujezdniową S6 z Bobrownik do Skórowa 2021-07-11
  Konsorcjum firm Aldesa Construcciones Polska i Aldesa Construcciones zaprojektuje i zbuduje dwujezdniową drogę ekspresową S6, o długości ok. 13 kilometrów, od węzła Bobrowniki do węzła Skórowo.
  Czytaj całość
Najpopularniejsze tagi