Wiadomości z rynku

Znalezione artykuły: 12

 • Biznes biznesowi wilkiem Biznes biznesowi wilkiem 2021-09-16
  Na koniec lipca br. łączna kwota zadłużenia polskiego biznesu odnotowana w Krajowym Rejestrze Długów sięgała 11,5 mld zł – wskazuje Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej.
  Czytaj całość
 • O czym pamiętać wyruszając w trasę? O czym pamiętać wyruszając w trasę? 2021-09-16
  Transport międzynarodowy funkcjonuje w stanie ciągłej zmiany. Z jednej strony coraz to nowsze przepisy prawa unijnego, ujednolicające zasady przewozu na terenie Wspólnoty, z drugiej pandemia wymuszająca bieżącą kontrolę obostrzeń wprowadzanych przez poszczególne kraje.
  Czytaj całość
 • Użytkownik naczepy ma przegląd sytuacji Użytkownik naczepy ma przegląd sytuacji 2021-09-16
  Kögel Rent staje się coraz popularniejszą alternatywą dla zakupu naczepy – zwłaszcza w trudnych czasach. Indywidualne rozwiązania kontraktowe dla naczep i nadwozi wymiennych zapewniają większą elastyczność i płynność, a także większe bezpieczeństwo planowania dla firm transportowych.
  Czytaj całość
 • „Gorące” informacje dla kierowców o sytuacji na drogach „Gorące” informacje dla kierowców o sytuacji na drogach 2021-09-16
  GDDKiA podpisała ostatnią umowę na realizację Regionalnego Projektu Wdrożeniowego w ramach Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem Drogowym na sieci TEN-T - etap I.
  Czytaj całość
 • LNG ponad granicami LNG ponad granicami 2021-09-15
  LIQVIS, jeden z większych operatorów sieci stacji LNG w Niemczech, zamienił własną kartę paliwową na kartę wspólną z DKV. Współpracę z DKV rozpoczął także Citronex, który otworzył w Zgorzelcu swoją pierwszą stację LNG.
  Czytaj całość
 • Sprinter z nowym napędem Sprinter z nowym napędem 2021-09-15
  Kompleksowy update technologiczny: nowy silnik, nowa skrzynia biegów, nowy napęd na cztery koła – to wszystko ma sprawić, że Sprinter, flagowy van marki Mercedes-Benz, zaoferuje większy komfort jazdy niemal w każdym terenie.
  Czytaj całość
 • Jak rekreacja to… Ducato Jak rekreacja to… Ducato 2021-09-13
  Odwiedzający w dniach 28 sierpnia - 5 września Caravan Salon w Düsseldorfie, największe targi pojazdów rekreacyjnych w Europie, mogli odkryć z bliska wszystkie sekrety nowego Fiata Ducato.
  Czytaj całość
 • Rodzina Way w komplecie Rodzina Way w komplecie 2021-09-13
  Rodzina. To ważne słowo można śmiało odnieść do marki Iveco, która zaprasza do kontaktu z familią Way. Jej członkowie mają „imiona” poczynające się od literek S, X oraz T.
  Czytaj całość
 • Kłody pod koła przewoźników Kłody pod koła przewoźników 2021-09-10
  Pakiet Mobilności, o historii i szczegółach którego napisano już morze słów, przewiduje m.in. wprowadzenie tzw. lex specialis w zakresie przepisów o delegowaniu kierowców w transporcie międzynarodowym.
  Czytaj całość
 • Nowy Citan bardziej pojemny Nowy Citan bardziej pojemny 2021-09-10
  Nowy, kompaktowy Citan, dzięki wielu różnym wersjom i praktycznym detalom wyposażenia oferuje wiele różnych możliwości zastosowania i wygodny załadunek. Właśnie trafia na rynek jako furgon i Tourer.
  Czytaj całość
 • „Trolejbus” bywa uwalniany „Trolejbus” bywa uwalniany 2021-09-10
  Scania weźmie udział w brytyjskim studium wykonalności dotyczącym eksploatacji pojazdów ciężarowych z napędem elektrycznym, wykorzystujących szybkie ładowanie za pomocą przewodów napowietrznych na drogach elektrycznych w transporcie długodystansowym.
  Czytaj całość
 • Nie każdy nóż można wozić w szoferce Nie każdy nóż można wozić w szoferce 2021-09-08
  Co kraj to obyczaj – stare i znane nam wszystkim porzekadło bardzo dobrze określa różnice mentalne, kulturowe i zwyczajowe w danych państwach.
  Czytaj całość
Najpopularniejsze tagi